Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Technická podpora

CipherLab Logo

CipherLab RK95: Odolný mobilní logistický a skladový terminál, 2D imager, WIFI, GMS, IP65, 38 kl., USB

Mobilní počítač RK95 je nástupcem Cipherlab 9700. Zpracování dat je založeno na procesoru 2,2 GHz octa-core. Aplikace mohou používat 4 GB RAM a 64 GB flash paměti. Uživatelé si mohou vybrat mezi numerickou (38 kláves) nebo alfanumerickou (52 kláves) klávesnicí. Funkce Hot-swap umožňuje vyměnit vybitou baterii bez přerušení práce. Přístroj má certifikaci Android Enterprise Recommended (AER). CipherLab RK95: Odolný mobilní logistický a skladový terminál, 2D imager, WIFI, GMS, IP65, 38 kl., USB
CipherLab RK95: Odolný mobilní logistický a skladový terminál, 2D imager, WIFI, GMS, IP65, 38 kl., USB
DOPORUČUJEME
ico ARTIKL: RK95-2D-G38U
Dostupnost: 3 ks Termíny doručení

Záruka (měsíců): 12

25 686,-  bez DPH
31 080,1 s DPH

Obsah balení: Terminál, Komunikační a dobíjecí kabel USB, Zdroj energie, Tištěná krátká příručka, Baterie, Řemínek na ruku
Hmotnost: kg
Mobilní terminál CipherLab RK95 je zařízení s operačním systémem Android, které se vyznačuje robustním designem a jednoduchým způsobem sběru dat. Velký 4,3palcový displej lze podle výrobce ovládat prstem, rukavicí a perem. Ani vlhkost není pro jeho ovládání problém.
 
Čárové kódy lze číst pomocí tohoto mobilního počítače ze vzdálenosti 7,6 cm až 21,4 m (model 2X). Volitelně také může být vybaven funkcí čtení NFC a 15 Mpix fotoaparátem. CipherLab RK95 je odolný vůči vodě a prachu a podle výrobce nabízí vysokou ochranu proti pádu. Speciální baterie lze také použít při nízkých teplotách až do -30 ° C. Klávesnice by za těchto podmínek měla zůstat bez ledu až sedm hodin. Integrovaný ohřev v případě potřeby řídí teplotní senzor v jednotce.
 
Navíc RK95 přichází s funkcí hot-swap, kdy lze vybitou baterii jednoduše nahradit plně nabitou, a to bez přerušení právě otevřených aplikací.
 
Vysoké standardy zabezpečení díky certifikaci Google
CipherLab RK95 je certifikován pro GMS společnosti Google a má také certifikaci Android Enterprise Recommended (AER). To přináší uživateli vysoké bezpečnostní standardy. Výrobce rovněž garantuje 90-denní bezpečnostní aktualizace během prvních pěti let po zakoupení.
 
logo