Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Kontakty
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Zebra LS2208 laserová čtečka čárových kódů

Zebra Logo

Zebra LS2208 KIT: USB kabel, stojan, zdroj (černá)

Ruční snímač čárového kódu Zebra LS2208 je malý ergonomický snímač čárového kódu s nízkou hmotností a maximální spolehlivostí. Zebra LS2208 KIT: USB kabel, stojan, zdroj (černá)
Zebra LS2208 KIT: USB kabel, stojan, zdroj (černá)
ico ARTIKL: LS2208-SR20007R-UR
Dostupnost: Obvykle 7 dní

Záruka (měsíců): 60

1 757,-  bez DPH
2 126,0 s DPH

Obsah balení: USB kabel, Tištěná krátká příručka, Stojánek, Snímač
Hmotnost: 0.7kg
Ruční čtečky čárového kódu Zebra LS2208 disponují vlastnostmi, díky kterým se nemusíte příliš rozhodovat o typu snímače při nákupu. Je to malý ergonomický snímač čárového kódu s nízkou hmotností a maximální spolehlivostí, který ochrání vaše investice i do budoucna.
Snímače čárových kódů Zebra LS2208 se uplatní v nejrůznějších aplikacích od klasických pokladen až po sklady a distribuční centra, jako například:
  • obchod - prodej zboží u pokladen, provádění inventur
  • výroba - sledování toku materiálu a výrobků, kontrola kvality, inventura skladu
  • distribuce, logistika - příjem a výdej zboží, trasování toku zboží
  • zdravotnictví - lékárny, inventura materiálu
  • jiné aplikace - půjčovny knih, prádelny, evidence majetku
 
Inovativní vlastnosti
Přizpůsobení snímače čárového kódu Zebra LS2208 pro vaši aplikaci je díky utilitě 123Scan rychlé a efektivní. Snímací laserový modul LS2208 je vyroben technologií vstřikování LIM (Liquid Injection Molding). Tato technologie je zárukou dlouhodobé životnosti výrobku.
Snímač Zebra LS2208 se vyznačuje ergonomickým provedením - velmi dobře "padne" do ruky uživatele a díky výrazné světelné i akustické signalizaci úspěšného přečtení kódu (s nastavitelnou hlasitostí) je použití snadné. Mezi další vlastnosti patří multirozhraní, umožňující připojitelnost k různým systémům, podpora ADF (Advanced Data Formatting = možnost modifikace načtených dat před vysláním do hostitele), podpora nového standardu RSS a flash paměť pro případný update firmware v budoucnu.
logo