Novinky Promo akce2
logo CODEWARE

ES Rámeček X-Frame pro Samsung Galaxy Tab E 9.6 WiFi, černý, bez stojánku

Vaše podnikání v bezpečí díky jednoduché vychytávce. Rámeček X-frame je určený jen pro specifikovaný druh tabletu. Neobsahuje žádné příslušenství ve formě stojánku či přídavných zabezpečení. K dispozici je celá řada příslušenství, zejména se jedná o různé druhy stojánků s možností otáčení a naklápění v různých velikostech. Většina z nich je určená k zabudování do pracovní desky. ES Rámeček X-Frame pro Samsung Galaxy Tab E 9.6 WiFi, černý, bez stojánku
ES Rámeček X-Frame pro Samsung Galaxy Tab E 9.6 WiFi, černý, bez stojánku
ico ARTIKL: ES-XF-9405-BLK
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 24

Produkt skončil - nelze objednat

Hmotnost: 4.2kg
Celý systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Nejen v obchodech se vyjímá dobře, zabírá minimum místa na pracovní desce a designově je velmi dobře povedený. Je zabezpečený proti krádeži pomocí kvalitně provedeného sestavení, k jehož rozebrání je třeba použít v balení dodané náčiní.
 
X-frame je možné použít nejen jako pokladní systém, ale i jako informační kiosek, bod pro získávání zpětných vazeb od zákazníků (například může být umístěn u východu provozovny, kde nakupující mohou zmáčknout specifické tlačítko dle toho, jak jsou spokojeni s obsluhou), nebo jako reklamní plocha. Výčet použití je však daleko větší.
 
 
Připojení Bluetooth tiskárny k tabletu Android:
logo
+420 222 562 444
+420 737 274 952
codeware@codeware.cz
IČO: 61061395, DIČ: CZ61061395
Kamenná prodejna
Po - Pá: 8:30 - 17:00
Doprava a platba
Velký výběr skladem
Nabídka pro firmy
Získejte výhody
Zákaznická zóna
Kompletní správa účtu