Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. Mobilní terminály
 2. Argox PT-90
 1. Mobilní terminály
 2. Přenosné terminály a počítače
 3. S klávesnicí
 1. Mobilní terminály
 2. Přenosné terminály a počítače

Argox Logo

Argox PT-90 přenosný terminál, Laser, WinCE 6.0, WLAN, CPU PXA310 806 MHz, 256MB/256MB

Odolný mobilní terminál, Windows CE 6.0, bezdrátový WiFi, vestavěný laserový snímač, CPU PXA310 806 MHz, 256 MB + 256 MB, 29 kláves, dotykový QVGA Argox PT-90 přenosný terminál, Laser, WinCE 6.0, WLAN, CPU PXA310 806 MHz, 256MB/256MB
Argox PT-90 přenosný terminál, Laser, WinCE 6.0, WLAN, CPU PXA310 806 MHz, 256MB/256MB
ico ARTIKL: AGX-PT-90
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 6

Produkt skončil - nelze objednat, zkuste Podobné produkty
Obsah balení: Terminál, Baterie, CD-ROM, SD karta, Komunikační a nabíjecí kabel, Zdroj energie, Řemínek na ruku, Stylus
Hmotnost: 0.9kg
Hlavní vlastnosti
 • Robustní Robustní průmyslová konstrukce zaměřená na drsné a náročné prostředí. PT-90 je navržen tak, aby obstál v různých mobilních aplikacích. Pro úkoly v dešti nebo prašném terénu má krytí IP65, což mu umožňuje přežít bez úhony i proud stříkající vody. 
 • Univerzální Typickým znakem mobilních aplikací při sběru dat, je univerzálnost. Například díky tomu, že uspořádání klávesnice je stejné, na jaké jste zvyklí z mobilního telefonu, bude pro Vás ovládání snadné, ať budete zadávat čísla nebo písmena. Stejně tak je tomu i u umístění a popisu funkčních kláves. PT-90 série nabízí dva typy klávesnic (44 kláves a 29 kláves) pro různé potřeby aplikací.
 • Transformace Pro potřeby snadnějšího sběru dat nabízí PT-90 možnost nainstalovat pistolovou rukojeť jen pomocí křížového šroubováku. Součástí pistolového držáku je i velkokapactní Li-ion baterie (4400 mAh) pro prodloužení výdrže na celou pracovní dobu.
 • Green Power Díky pokročilému řízení spotřeby, PT-90 automaticky zapíná a vypíná zařízení podle toho, jak je používáte, aby maximálně šetřil energii. Také splňuje normy jako je RoHS-a REACH.
 • Snímání  V oblasti mobilního sběru dat, umí snímát různé údaje: 1-D čárový kód, 2-D čárový kód, obrázky, a RFID tagy. Pro splnění požadavků různých aplikací, obsahuje PT-90 různé moduly pro snímání dat.
 • Pohod  PT-90 nabízí řadu příslušenství, aby se stal opravdovým pomocníkem pro práci. Jako volitelné příslušenství je k PT-90 nabízena dobíjecí kolébka, nabíječka do auta, nabíjecí a komunikační kabel. Chcete-li chránit PT-90 před následky náhodného du, je k dispozici ochranné pouzdro s popruhem přes rameno a držák na dlaň. Pro správu více PT-90 je k dispozici 4-slotová nabíjka. Volitelný pistolový držák je určen pro instalaci do terénu a pro rozšíření kapacity hlavní baterie
 • . Provedení Motorem je silné CPU Marvell PXA310 @ 806MHz , nejlepší spotřebu paliva zajišťuje operační systém Windows CE.NET 6.X . Paměť 256MB ROM a 256 MB RAM vystačí prakticky pro jakoukoli aplikaci. Spojení s okolím zajišťuje Bluetooth a WLAN modul s dlouhým dosahem. Místo sběru dat je možné zaznamenat pomocí volitelného GPS . Pro pořizování snímků se stará 3Mpixelový modul fotoaparátu s velkým rozlišením a kvalitou. Pro snímání í 2-D čárových kó je PT-90 vybaven 2D Imagerem s vysokým výkonem, který předčí mnohé konkurenční zařízení. Rychlý přenos dat pro mobilní aplikace zajišťuje výkoný modul GPRS / Teln
et
logo