Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Technická podpora
  1. Mobilní terminály
  2. CipherLab CPT-8700, CPT-8770 Logistický mobilní terminál

CipherLab Logo

CipherLab CPT-8700 Přenosný terminál, laser, BT, 12MB, 24kl.

Odolný mobilní terminál CipherLab 8700 je navržen tak, aby byl optimálně funkční v extrémních prostředích, jako jsou například výroba, doprava a logistika firmy. Průmyslový rating IP64, konstrukce odolávající pádům z výšky z 1,5 m a schopnost pracovat v rozmezí -20°C až 55°C poskytuje spolehlivé a výkonné zpracování dat v nejnáročnějších podmínkách. CipherLab CPT-8700 Přenosný terminál, laser, BT, 12MB, 24kl.
CipherLab CPT-8700 Přenosný terminál, laser, BT, 12MB, 24kl.
ico ARTIKL: A8700-L-12M24K
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 12

Produkt skončil - nelze objednat
Obsah balení: Terminál, Baterie, CD-ROM, Stylus, Zdroj energie, Komunikační a dobíjecí kabel
Hmotnost: 0.9kg
S širokou škálou bezdrátových komunikačních možností - WPAN, WLAN, WWAN 3.5G, a GPS - umožňuje mobilní terminál CipherLab série 8700 bezproblémovou komunikaci kdykoliv a kdekoliv. Různé možnosti snímače čárových kódů, včetně laserového s dlouhým dosahem, je CPT-8700 je ideální pro skladové hospodářství, sledování majetku, jakož i pro logistické operace v jakkoliv drsném prostředí. Doplňková možnost čtení/zápisu RFID také umožňuje alternativní způsob sběru dat pro zvýšení produktivity. Pomocí přizpůsobitelného software pro automatizaci obchodních operací se můžete připojit k datovému serveru prostřednictvím protokolu FTP, který umožňuje rychlejší přenos dat a rychlé rozhodování. Kromě toho GUI knihovna, volitelně SDK, poskytuje všestranný a rychlejší vývoj grafického uživatelského rozhraní. Dotyková obrazovka ještě zvyšuje možnosti použití, jako například elektronický záznam podpisu. Rovněž jsou pro zařízení této třídy netradiční možnosti rozšiřitelné softwarové klávesnice a slot pro paměťovou kartu micro SDHC.
CPT-8700 nabízí téměř 170 hodin provozu v dávkovém režimu a 66 hodin použití v režimu WLAN (CPT-8770), což je značná výhoda při použití v nepřetržitých provozech.
 
Hlavní vlastnosti terminálu CipherLab CPT-8700 / CPT-8770
  • funkčnost až 150 hodin na jedno nabití baterie;
  • dotyková obrazovka;
  • možnost vyhřívané obrazovky (vhodné pro práci v mrazících boxech a ve venkovním prostředí);
  • slot pro paměťovou kartu micro SDHC;
  • grafická vývojová knihovna umožňující vytvořit ovládací prostředí srovnatelné s Windows Mobile;
  • množství variant pro vestavěný snímač čárových kódů, čtečku/zapisovačku RFID a pro různé bezdrátové způsoby komunikace;
  • možnost vestavěného modulu GPS
logo