Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Kontakty
 1. Tiskárny etiket
 2. TSC TTP-245C, TTP-343C Stolní TT tiskárna čárových kódů

TSC Logo

TSC TTP-245C Stolní TT tiskárna čárových kódů, 203 dpi, 6 ips, tmavá

Termotransferové tiskárny čárových kódů TSC™ TTP-245C / TTP-343C přes svůj malý rozměr nabízejí vysoký výkon, který zákazníci očekávají od TSC™. Odolné, spolehlivé a rychlé, tiskárny generují etikety nebo štítky o šířce až 4 palce rychlostí až 6 ips (TSC-245C). Tyto tiskárny nabízejí kombinaci ceny a výkonu, která je nesrovnatelná s jinými stolními termotransferovými tiskárnami čárových kódů na trhu. TSC TTP-245C Stolní TT tiskárna čárových kódů, 203 dpi, 6 ips, tmavá
TSC TTP-245C Stolní TT tiskárna čárových kódů, 203 dpi, 6 ips, tmavá
ico ARTIKL: TSC-TTP-245C
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 24

Produkt skončil - nelze objednat
Obsah balení: Tiskárna, Zdroj energie
Hmotnost: 3.7kg
Tiskárna čárových kódů TTP-245C / TTP-343C je postavena na 200 MHz 32-bitovém procesoru, díky němuž je zpracování a vytisknutí první nálepky velmi rychlé. Rovněž neexistují žádné prodlevy mezi tiskem jednotlivých štítků - ani v případě použití interních škálovatelných truetypových písem. Tiskárna má, narozdíl od všech konkurenčních produktů na trhu, integrovanou síťovou kartu Ethernet standardně již u základního modelu (tedy ne jako placené doplňkové příslušenství).
 
Série tiskáren TSC TPP-245C je díky svému designu snadná k používání, nasazení pásky a médií je velmi jednoduché. Přestože zabírá velmi málo místa a je vynikajícím řešením i pro prostorově omezené aplikace, tiskne nečekanou rychlostí 6 ips štítky o šířce až 4" (tj. až 10 cm).
 
Tiskárny TSC mají patentovanou technologii elektronického ovládání teploty tiskové hlavy Thermal Smart Control. Tiskový výstup je díky této technologii ostřejší a, což je ještě důležitější, několikanásobně se prodlužuje životnost tiskové hlavy.
 
 
Do řady tiskáren TTP-245C patří také modely TTP-343C a TTP-244CE. Varianta TSC TTP-343C má tiskovou hlavu s vysokým rozlišením 300 dpi a je ideální pro tisk 2D čárových kódů. Model TTP-244CE je cenově nejníže ze všech tří variant, přesto i tento model nabízí rozšířenou sadu tiskových funkcí, rychlost tisku 4 ips a rozhraní USB 2.0.
 
Základní vlastnosti stolní tiskárny čárových kódů TSC TTP-245C / TTP-343C:
 
 • Prostorově úsporný design
 • Rychlý 200 MHz procesor
 • 4 MB Flash a 8 MB SDRAM paměti, s rozšiřujícím slotem pro karty SD až do 4 GB
 • Vysoce kvalitní dvoustěnná konstrukce tvaru V
 • Snadné vkládání barvící pásky a kotouče potiskovaného média
 • Dlouhá životnost a spolehlivost
 • Interní Ethernet, USB 2.0, sériové a paralelní rozhraní
 • Plně nastavitelné senzory
 • Technologie Thermal Smart Control výrazně prodlužuje životnost tiskové hlavy a zabezpečuje ostřejší tisk
 • Výkonný firmware TSPL-EZ™: správce souborů, programování v jazyce BASIC, možnost programování funkcí pro tisk stand-alone
 
Případová reference: Post of Slovenia chooses TSC’sTTP-245C as replacement for Datamax label printers
logo