Novinky Promo akce2
logo CODEWARE

EURONA- dvouhlavý aplikační systém CODEWARE

O společnosti EURONA:

EURONA by CERNY je česká dynamicky se rozvíjející společnost, která vyrábí ekologicky šetrné prací, úklidové a kosmetické prostředky, které neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. jedná se o široký sortiment praktických výrobků každodenní potřeby, vhodných i pro alergiky, astmatiky, osoby trpící ekzémy, obzvláště oblíbené jsou v rodinách s dětmi, u lidí s ekologickým zaměřením, u příznivců moderního stylu života a trendy výrobků.

Místo realizace projektu:

Lhota u Červeného Kostelce

Implementované řešení:

Dvouhlavý aplikační systém na automatickou aplikaci bočních etiket na lahve.

Cíl projektu:

Modernizace výrobní technologie ve společnosti EURONA.

Popis projektu:

Aplikační systém CODEWARE je systém, který je určen pro automatickou aplikaci bočních etiket na lahve (dózy, flakóny atd.). Jedná se o dvouhlavý aplikační systém CODEWARE. Součástí zařízení je 1 nebo 2 aplikátory etiket CODEWARE řady L v provedení E či EC, rovnací modul, fixační přítlačný pás a konstrukce s dopravníkem. Systém je možné rozšířit o dotisk horkou ražbou nebo termotransferem. Další vlastností, kterou tento aplikační stroj disponuje je jeho schopnost si zapamatovat až pět různých předdefinovaných procesů etiketování, které je v průběhu užívání možné měnit takřka za pochodu. Je možné ovlivnit jak rozměr etiket, jenž může být až do velikosti 220 x 300 mm, tak také pozici na kterou budou etikety přilepeny, nebo např.pořadí a počet etiket. Velmi důležitým faktorem je možnost aplikátor nastavit na etiketování oválných i hranatých lahví a to díky přítlačnému pásu. Ten lahve na dopravníku pevně zafixuje v potřebné poloze a v té je "donese" k bočním aplikátorům etiket stroje.

Specifikace:

a) Základní parametry etiketovače:

  • maximální šíře etikety: až 220 mm
  • maximální délka etikety: 300 mm
  • maximální rxchlost: až 60 m/ min
  • maximální průměr návinu: 280 mm

b) Provedení dle tisku:

  • bez dotisku
  • s dotiskem horkou ražbou
  • s dotiskem termotransferem

Hodnocení přínosu zákazníkem:

"Nasazením aplikačního systému jsme výrazně urychlili výrobní proces potisku plastových lahví. Po více jak půl roce nasazení v provozu jsme dosud nazaznamenali jedinou závadu vyžadující zásah servisního technika od dodavatele."

                                                                  

 

 

 

logo
+420 222 562 444
+420 737 274 952
codeware@codeware.cz
IČO: 61061395, DIČ: CZ61061395
Kamenná prodejna
Po - Pá: 8:30 - 17:00
Doprava a platba
Velký výběr skladem
Nabídka pro firmy
Získejte výhody
Zákaznická zóna
Kompletní správa účtu