Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko

Novinky:

NOVINKA CipherLab RS36: Odolný Smartphone, Android

CipherLab RS36: Odolný Smartphone, Android

Přenosný dotykový počítač CipherLab RS36 je nástupcem velmi úspěšného modelu RS35. Terminál RS36 je vybaven výkonným procesorem, 16 MPix fotoaparátem, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, OCR čtením, čitelným displejem i na přímém slunečním světle. Pracovníkovi jsou k dispozici integrované snímače čárových kódů, 2D kódů, HF RFID i NFC, Hot-swap (výměna baterie za běhu), intuitivní dotykové ovládání a robustní síťové připojení. To vše v odolném těle s hodnotou průmyslového krytí až IP68.
NOVINKA TSC Printronix T6000e Průmyslová tiskárna čárových kódů, šířka tisku 4 inch

TSC Printronix T6000e Průmyslová tiskárna čárových kódů, šířka tisku 4 inch

T6000e je jednou z nejuniverzálnějších tiskáren na trhu se schopností vytisknout 10 000 štítků denně vysokou rychlostí, tiskem malých štítků ve vysokém rozlišení 600 dpi, podporou všech hlavních konkurenčních jazyků tiskáren, více možnostmi připojení a nástroji pro vzdálenou správu tiskárny a automatické výstrahy, které udrží váš podnik v provozu s optimální efektivitou a produktivitou.
NOVINKA Kathrein RFID UHF Demo SET: 1x RAIN RFID čtečka, antény, zdroj & kabely & software

Kathrein RFID UHF Demo SET: 1x RAIN RFID čtečka, antény, zdroj & kabely & software

Cenově zvýhodněná plně funkční sestava RAIN RFID fixní čtečky, antén, potřebných kabelů, napájecího zdroje a aplikačního software. Prodej je omezen na 2 sestavy pro jednoho uživatele.
NOVINKA PROMO AKCE CipherLab 2564ER průmyslová bezdrátová čtečka 2D a QR kódů, dlouhý čtecí dosah, Bluetooth, černá se závěsným poutkem, USB Kit

CipherLab 2564ER průmyslová bezdrátová čtečka 2D a QR kódů, dlouhý čtecí dosah, Bluetooth, černá se závěsným poutkem, USB Kit

Robustní bezkabelová čtečka. Má plnohodnotnou češtinu (možné využít například na načítání QR kódů do vysvědčení u typu 2564). Pro volitelné rozhraní je ověřená pro použití v systému POHODA (RS 232). Její schopnost přenést data až do vzdálenosti 100 m od základny ji vyzdvihuje na jednu z nejatraktivnějších čteček na trhu. Technici v CODEWARE ověřili i možnost připojení k Android, iOS zařízení iPhone, iPad.
NOVINKA Birch Dokovací stojánek pro P8100P, 2x USB + 1x LAN

Birch Dokovací stojánek pro P8100P, 2x USB + 1x LAN

Komunikační a nabíjecí stojánek pro odolný tablet Birch P8100P
NOVINKA Birch Průmyslový tablet 10.1", Android, GMS, 4+64GB, LTE, 2D, Wifi, BT, GPS, NFC

Birch Průmyslový tablet 10.1", Android, GMS, 4+64GB, LTE, 2D, Wifi, BT, GPS, NFC

Odolný průmyslový tablet Birch P8100P vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků v profesionálních aplikacích, ve výrobních dílnách, logistických skladech, na úřadech i policii, nebo v organizacích zdravotní péče. V kombinaci s komunikační a nabíjecí kolébkou (volitelně) jej lze snadno použít jako pultová počítačová pokladna pro malé obchody a restaurace.
NOVINKA Kathrein ARU 8500 RAIN RFID čtečka s vestavěnou anténou, 865-868MHz, CSB Ant.,PoE, Linux

Kathrein ARU 8500 RAIN RFID čtečka s vestavěnou anténou, 865-868MHz, CSB Ant.,PoE, Linux

RAIN RFID čtečka s vestavěnou unikátní trojzónovou anténou ARU8500 je perfektní řešení pro evidenci pohybu zboží v průmyslovém, logistickém a maloobchodním sektoru. Tato funkce je ideální pro dveře doků pro detekci zboží a jeho směru pohybu, stejně jako systém ochrany proti krádeži, který kontroluje, zda bylo zboží zaplaceno, když zákazníci opouštějí prodejnu.
logo