Blog CODEWARE


Česká klávesnice a čtečka čárových kódů

Proč některé čtečky čárových kódů mají v nastavitelných parametrech „české klávesnicové rozložení“ a jiné takovou možnost nemají? Tuto vlastnost při nákupu čtečky čárových kódů málokdo zkoumá.

NFC – mobil místo penĕz

V létĕ 2016 probĕhla českými médii kratičká zpráva, které si málokdo všiml. Československá obchodní banka rozšířila možnosti placení o telefony vybavené čipem NFC.

Rezistivní vs. kapacitní dotykový monitor

Dotykové monitory. Používají se nejčastěji u pokladen supermarketů a v restauracích, ale také v telefonech, tabletech, bankomatech, informačních kioscích, automatických pořadnících na poštách a úřadech a v mnoha dalších aplikacích. Víte, že existuje více

Monitory s konstrukcí Trueflat

Obrazovka typu Trueflat je obrazovka bez rámu. Překvapivě si pod takovým popisem málokdo umí představit, co to ve skutečnosti vlastně znamená.

Jak na e-shop pro EET? Jednoduše: zrušte platby kartou! ... Vlastně už zase ne.

Ve středu následujícího týdne se spouští 2. vlna EET, která se mimo jiné týká většiny internetových obchodů. Udělejme si proto jasno, jak to tedy nakonec je s přijímáním plateb prostřednictvím platební karty.

Thermal Smart Control - inteligentní ovládání teploty tiskové hlavy

Tiskárny čárových kódů tchajwanského výrobce TSC mají již několik let jednu zajímavou vlastnost, které si na první pohled málokdo všimne. Je to inteligentní ovládání teploty každého jednotlivého bodu tiskové hlavy "Thermal Smart Control".
hr
logo
+420 222 562 444
+420 737 274 952
codeware@codeware.cz
CODEWARE, s.r.o.
Jaromírova 484/37
120 00 Praha 2 - Nusle
IČ: 61061395, DIČ: CZ61061395

Otevírací doba Po - Pá: 8:30 - 17:00