Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko

O nás

Technologii čárových kódů se věnujeme od roku 1996. K čárovým kódům se postupem doby přidaly příbuzné obory, jako jsou RFID, pokladní systémy nebo problematika značení a využití automatické identifikace ve výrobě a logistice. Naše řešení je vždy založené na prostředcích, které známe a které jsme sami vyzkoušeli. Naši zaměstnanci neustále obnovují svou odbornost na specializovaných školeních v cizině a mají skutečný zájem jak o technickou stránku věci, tak o vyřešení zákazníkova problému.

Že je nejvyšší prioritou každého zaměstnance CODEWARE spokojenost zákazníka není pouhá fráze. Uvědomujeme si, že to byli naši zákazníci, kteří do nás investovali a tak nám umožnili stát se tím, čím jsme. Najali si nás proto, abychom jejich problém vyřešili. Ne proto, abychom k jejich problémům přidali další.

CODEWARE je svými zákazníky i svými dodavateli vnímán jako partner, na jehož slovo a profesionální názor se lze naprosto spolehnout. Dosahujeme toho maximální vstřícností ke svým klientům, loajalitou ke svým obchodním partnerům a investováním velké části dosaženého zisku do dalšího vzdělávání v oboru a zlepšování poskytovaných služeb.

I nadále chceme kvalitu a dostupnost našich služeb zlepšovat tak, aby se každý, kdo hledal kvalitního dodavatele zboží a služeb specializovaného na technologii automatické identifikace a sběru dat, snadno ztotožnil s naším sloganem:

CODEWARE – Už nemusíte hledat!

 

 

Čím se lišíme

Věnujeme čas i finance pro zabezpečení spolehlivého předprodejního i poprodejního servisu. Máme nezbytné certifikace a školení, abychom poradili, které z mnoha nabízených zařízení a možných řešení bude nejlépe splňovat zákazníkovy požadavky. Díky získaným autorizacím od výrobců máme skladem potřebné náhradní díly a vyškolené specialisty, abychom záruční i pozáruční opravy realizovali u nás - bez dlouhého čekání a bez drahé mezinárodní přepravy.

CODEWARE_certifications
RFIDinEurope_2011

Jsme aktivní

Většina zákazníků nás zná jako spolehlivého dodavatele zboží s nezvykle dobře zajištěným servisem po prodeji, ale máme i další méně viditelné aktivity. Zúčastňujeme se specializovaných seminářů a konferencí doma i v zahraničí, některé z nich sami pořádáme. Můžeme se například pochlubit organizováním několika světových setkání distributorů CipherLab a TSC, nebo uspořádáním vůbec první mezinárodní konference „RFID in Europe“ ve spolupráci s GS1 Czech.

 

Naše ocenění

O tom, že nejsme jednou firmou ze stovek podobných, svědčí několikero uznání a ocenění, které jsme za naši činnost obdrželi.

 

logo