Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko

Novinky:

NOVINKA Loftware Cloud - software pro tisk čárových kódů a RFID

Loftware Cloud - software pro tisk čárových kódů a RFID

Loftware Cloud je nejjednodušší, ale nejkomplexnější cloudové řešení tisku čárových kódů na trhu. Pomáhá firmám všech velikostí tisknout nálepky s čárovými kódy a RFID, od návrhu štítků po tisk, a každý krok mezi tím.
NOVINKA TSC DH240, DH340 Stolní DT tiskárna čárových kódů

TSC DH240, DH340 Stolní DT tiskárna čárových kódů

Stolní tiskárny čárových kódů řady TSC DH jsou všestranné a flexibilní pro různé tiskové požadavky. Všestrannost této řady umožňuje tisk široké škály obtížných štítků, včetně silných, malých a dlouhých štítků a určitých typů vertikálních štítků.
NOVINKA TSC MB241, MB341 Průmyslová tiskárna čárových kódů

TSC MB241, MB341 Průmyslová tiskárna čárových kódů

Průmyslová tiskárna etiket MB241 ušetří o 24 % více místa ve srovnání s předchozím modelem MB240 díky nově navrženým lomeným dvířkům pro média. Má také větší paměť a tiskne rychleji.
NOVINKA TSC ML241P, ML341P Průmyslová tiskárna čárových kódů

TSC ML241P, ML341P Průmyslová tiskárna čárových kódů

Série ML241P je kompaktní, nenáročná průmyslová tiskárna štítků ideální pro aplikace s omezenou výškou, jako je montáž do stojanu, s intuitivním designem, barevnou dotykovou obrazovkou a dobře vyváženým výkonem.
NOVINKA TSC TH240, TH340 Stolní TT tiskárna čárových kódů

TSC TH240, TH340 Stolní TT tiskárna čárových kódů

Stolní tiskárny čárových kódů řady TSC TH jsou všestranné a flexibilní pro různé tiskové požadavky. Všestrannost této řady umožňuje tisk široké škály obtížných štítků, včetně silných, malých a dlouhých štítků a určitých typů vertikálních štítků.
NOVINKA CipherLab Baterie pro RS38
NOVINKA CipherLab Vysokokapacitní baterie pro RS38
NOVINKA CipherLab Komunikační a nabíjecí základna pro RS38
NOVINKA CipherLab Ochranný rámeček pro RS38
NOVINKA CipherLab Aktivační klíč pro OCR modul

CipherLab Aktivační klíč pro OCR modul

S rostoucí potřebou mobility a efektivity jsou mobilní zařízení vybavena technologií optického rozpoznávání znaků (OCR), která umožňuje převod tištěného nebo ručně psaného textu do digitálního formátu. S CipherLab ImageToText SDK může uživatel volně vyvíjet svou vlastní softwarovou aplikaci v mnoha všestranných oblastech.
NOVINKA Voděodolný nažehlovací RFID tag, UHF, 70x15 mm

Voděodolný nažehlovací RFID tag, UHF, 70x15 mm

Voděodolný RFID UHF textilní tag s nažehlovací vrstvou. Připevňuje na oděvy nažehlením, ušetří čas označování.
NOVINKA Opticon L-250 čtečka 1D/2D kódů, dual USB, černá

Opticon L-250 čtečka 1D/2D kódů, dual USB, černá

L-250 je vysoce výkonná ruční čtečka čárových kódů, 2D & QR kódů s vynikající odolností a spolehlivostí. Duální USB umožňuje přepínat mezi režimy HID nebo VCP okamžitě, bez nutnosti restartování počítače. Vestavěný imager Opticon 2D CMOS poskytuje skutečné čtení čárových kódů způsobem point-and-shoot.
NOVINKA Zebra FXR90 Ultraodolná čtečka UHF RFID, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6, 4 externí porty, 800MHz & 900MHz

Zebra FXR90 Ultraodolná čtečka UHF RFID, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6, 4 externí porty, 800MHz & 900MHz

Ultraodolná UHF RFID čtečka FXR90 od společnosti Zebra Technologies poskytuje maximální spolehlivost, vynikající výkon a vysokou přesnost čtení v nejnáročnějších prostředích. S průmyslovým krytím IP65/IP67 a rozšířeným provozním teplotním rozsahem poskytují bezkonkurenční konektivitu a výkon i v extrémních podmínkách. Rychlost čtení více než 1 300 tagů za sekundu umožňuje sledování a získávání dat v reálném čase.
NOVINKA Zebra Nabíjecí základna pro 2 zařízení RS2100
NOVINKA Zebra Rukavice na pravou ruku včetně skenovacího tlačítka pro RS2100
NOVINKA Zebra RS2100 přenosná čtečka 1D/2D kódů na hřbet ruky, SE4770, Bluetooth, NFC

Zebra RS2100 přenosná čtečka 1D/2D kódů na hřbet ruky, SE4770, Bluetooth, NFC

RS2100 je nejmenší nositelný snímač na trhu s hmotností 31 gramů, což prakticky eliminuje únavu rukou během dlouhých směn. Inovativní uchycení na hřbet ruky zanechává celou dlaň volnou, což umožňuje lepší úchop předmětů, se kterými se pracuje - na rozdíl od jiných čteček na hřbet ruky, které mají nepohodlný pásek přes dlaň nebo ji zakrývají celou. Vysoce výkonný skenovací modul s technologií PRZM Intelligent Imaging umožňuje bleskurychlé zachycení prakticky jakéhokoli 1D/2D čárového kódu, i když je poškozený, špatně vytištěný nebo špinavý.
logo