Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko

Software

V této sekci najdete aplikační software (tiskový software, evidence skladu), vhodný k námi nabízeným produktům a různé prostředky pro vývojáře (kompilátory, vývojové knihovny, literatura). CODEWARE zabezpečuje podporu dodávaných zařízení a programuje různé aplikace. CODEWARE má tým IT techniků, který je schopen programovat s různým typem operačního systému (Windows, Android...). Systémy společnosti CODEWARE používá mnoho zákazníků u nás i v zahraničí. Mezi náš software patří například Mobile Store - systém pro řízení skladů, Terminal Architect - systém pro tvorbu aplikací pro jakékoliv zařízení ve Windows i v Androidu.
Mobile Asset - inventarizace majetku

Mobile Asset - inventarizace majetku

Off-line aplikace MOBILE ASSET Vám umožní snadné provedení inventury majetku nahraného v paměti zařízení. Kromě čárových a 2D kódů je možné využít i RFID pro urychlení průběhu sběru dat. Na displeji je přehledně zobrazeno, co už bylo ve zvolené místnosti nalezeno a co ještě chybí. Nasbírané položky je možné promítnout do Excelu nebo TXT souboru pro další zpracování systémy pro evidenci majetku.
Mobile Store - řízení skladu pro ABRA

Mobile Store - řízení skladu pro ABRA

Tvořte skladové doklady jednoduše pomocí přenosného terminálu přímo ve skladu. Díky on-line přístupu k datům skladového systému ABRA Gx/Gen budete mít okamžitý přehled o skladových zásobách, umístění zboží, cenách, atd. Integrace čárových a 2D kódů eliminuje chyby vzniklé přehlédnutím a zrychluje práci. MOBILE STORE Vám umožní pracovat se sérovými čísly a šaržemi, tisknout štítky na zboží a mnoho dalších operací pro usnadnění a zefektivnění provozu.
Mobile Bridge - řízení skladu pro různé skladové systémy

Mobile Bridge - řízení skladu pro různé skladové systémy

Snadné vytváření skladových dokladů pomocí přenosného terminálu přímo ve skladu. Díky online přístupu k datům z různých skladových systémů (Helios Green/Nephrite, Qi, Pohoda, Caesar, Premier, ...) nebo souborů a databází budete mít okamžitý přehled o stavu zásob, umístění zboží, cenách atd. Integrace čárových a 2D kódů eliminuje chyby způsobené přehlédnutím a urychluje vaši práci. MOBILE BRIDGE umožňuje pracovat se sériovými čísly a šaržemi, tisknout štítky na zboží a mnoho dalších operací, které usnadňují a zefektivňují provoz.
Mobile Waste - sběr komunálního odpadu

Mobile Waste - sběr komunálního odpadu

Motivujte občany ke třídění odpadu. Naše aplikace MOBILE WASTE Vám umožní jednoduchou správu sběru libovolného typu odpadu (papír, plast, kov, atd.), tisk štítků na pytle i sběr v terénu nebo na sběrném místě pomocí přenosných terminálů. V aplikaci je přehledně zobrazeno, kolik bodů občané sběrem tříděného odpadu nasbírali, a je možné nastavit i převodní vztah mezi nasbíranými body a případnou slevou na svoz komunálního odpadu.
Entrance Manager – řízení vstupu a výdejů

Entrance Manager – řízení vstupu a výdejů

Využijte náš systém ENTRANCE MANAGER pro kontrolu vstupů do jednotlivých částí objektu, výdej míčů na golfu, otevírání turniketů a spoustu dalších činností. Aplikace Vám umožní vložit a editovat záznam (čip, karta, útržek s čárovým kódem, atd.), kterému můžete podrobně nastavit časovou platnost, počet průchodů nebo výdejů, právo průchodu různými dveřmi (např. pouze hlavní vchod a školící místnost) a další parametry. Po založení záznamu je možné ručně nebo automaticky vytisknout kód na připojené tiskárně.
CipherLab RK25: Aktivační klíč pro instalaci vyšší verze operačního systému Android

CipherLab RK25: Aktivační klíč pro instalaci vyšší verze operačního systému Android

Upgrade operačního systému Android na vyšší verzi obsahuje licenční klíč vygenerovaný společností CipherLab na základě sériového čísla zařízení. Instalace firmware a jeho aktivace je dostupná pro přístroje s certifikací Android Enterprise Recommended (AER)
Seagull BarTender: Údržba, aktualizace a podpora

Seagull BarTender: Údržba, aktualizace a podpora

Software Bartender je od verze 2019 prodáván s již započtenou roční službou, která uživateli zajišťuje přístup k nejnovější dostupné verzi software a e-mailovou podporu vývojového týmu výrobce. Další roky je možné dokoupit, a to nejpozději 30 dní před vypršením platnosti služby. Tento produkt umožňuje zdarma provádět update aplikace BarTender na nejnovější verzi, vždy se kupuje na dobu min. 12 měsíců. Při objednání prosím uveďte do poznámky číslo servisní podpory.
Seagull BarTender - software pro tisk čárových kódů

Seagull BarTender - software pro tisk čárových kódů

Software pro návrh a tisk štítků, čárových kódů, karet a RFID tagů. Podpora 20ti jazyků včetně českého. BarTender je skvělé řešení pro značení nebo tisk na požádání, včetně tvorby štítků, tisku, aplikace, přímého značení na dílech a obalech, kódování čipových karet a mnoho dalšího. Je k dispozici ve 4 verzích. Všechny edice lze naistalovat v 32-bit i 64-bit verzi Microsoft Windows.
NOVINKA Loftware Cloud - software pro tisk čárových kódů a RFID

Loftware Cloud - software pro tisk čárových kódů a RFID

Loftware Cloud je nejjednodušší, ale nejkomplexnější cloudové řešení tisku čárových kódů na trhu. Pomáhá firmám všech velikostí tisknout nálepky s čárovými kódy a RFID, od návrhu štítků po tisk, a každý krok mezi tím.
Loftware NiceLabel - software pro tisk čárových kódů

Loftware NiceLabel - software pro tisk čárových kódů

Software pro návrh a tisk štítků, čárových kódů, karet a RFID tagů. Podpora mnoha jazyků včetně českého. NiceLabel je skvělé řešení pro značení nebo tisk na požádání, včetně tvorby štítků, adres, přímého značení na dílech a obalech, kódování RFID tagů a mnoho dalšího. Je k dispozici ve 4 verzích. Proměňte vaše skryté náklady při tisku štítků do viditelných úspor!
Loftware NiceLabel - údržba a podpora software

Loftware NiceLabel - údržba a podpora software

Údržba a podpora software NiceLabel vám dává klid, že pokud se vyskytnou problémy, technický expert NiceLabel je na telefonu.
Seagull BarTender Cloud - software pro tisk čárových kódů a RFID

Seagull BarTender Cloud - software pro tisk čárových kódů a RFID

BarTender Cloud je řešení typu SaaS (software-jako-služba) pro vytváření, správu a tisk štítků odkudkoli a kdykoli bez potřeby další IT infrastruktury a zdrojů. Použití je jednoduché a snadné díky výkonu BarTender®
Codeware Vývoj software na zakázku

Codeware Vývoj software na zakázku

Vytvoříme pro Vás software k zakoupeným mobilním počítačům! Cílový operační systém může být Android, Windows CE nebo Windows Mobile, případně Windows Embedded Handheld.
Codeware Terminal Architect: prostředek k tvorbě mobilních aplikací

Codeware Terminal Architect: prostředek k tvorbě mobilních aplikací

Programování odzvonilo. Terminal Architect ho obstará za vás! Je to program určený k tvorbě aplikačních schémat pro PC a mobilní terminály podobným způsobem, jako když něco stavíte z lega. Terminal Architect aspiruje na to být součástí povinné výbavy každé firmy, která používá pro sběr dat mobilní terminály s vestavěným snímačem kódů.
Microsoft Windows
SCAN and PRINT (software CODEWARE pro klonování čárových kódů)

SCAN and PRINT (software CODEWARE pro klonování čárových kódů)

Tiskněte čárové a 2D kódy bez nutnosti připojení počítače k tiskárně. Díky programu Scan&Print, který je přímo uvnitř tiskárny, stačí připojit čtečku čárových kódů přes USB-HOST rozhraní. Po načtení čárového kódu tiskárna okamžitě vytiskne odpovídající data. Scan&Print nabízí možnost přizpůsobení - po načtení 1D čárového kódu může tiskárna vytisknout 2D čárový kód nebo naopak, případně můžete zadat kód ručně přes displej tiskárny.
CipherLab Licence firmware SDC pro 2D imager

CipherLab Licence firmware SDC pro 2D imager

Firmware SDC je vytvořený společností Zebra speciálně pro čtecí moduly 2D kódů vyráběné v CipherLab.
NOVINKA CipherLab Aktivační klíč pro OCR modul

CipherLab Aktivační klíč pro OCR modul

S rostoucí potřebou mobility a efektivity jsou mobilní zařízení vybavena technologií optického rozpoznávání znaků (OCR), která umožňuje převod tištěného nebo ručně psaného textu do digitálního formátu. S CipherLab ImageToText SDK může uživatel volně vyvíjet svou vlastní softwarovou aplikaci v mnoha všestranných oblastech.
CipherLab Mirror: Aktivační kód pro Terminálovou Emulaci VT/IBM (Android)
Kathrein Profinet App: licence pro 1 čtečku RFID
Kathrein Access Manager: licence pro 1 čtečku RFID

Kathrein Access Manager: licence pro 1 čtečku RFID

Softwarová aplikace AccessManager po nahrání, nastavení parametrů a spuštění vytvoří ze čtečky RFID Kathrein zcela autonomní jednotku, která nepotřebuje připojení k podnikovému systému. Automaticky čte RFID tagy v okolí, vyhodnocuje je, a podle nastavených pravidel spíná příslušné digitální výstupy na GPIO. Všechny události ukládá do své paměti pro pozdější upload na požadavek centrálního podnikového systému.
logo