Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Mobilní terminály

Vozíkové terminály a tablety

Vozíkové terminály nalezneme v aplikacích jako jsou docházkové, přístupové a parkovací systémy, kde mohou sloužit i jako řídící jednotka pro další zařízení například pro čtení čárových kódů, elektronické otevírání dveří nebo závor. Speciální kategorii tvoří logistické vozíkové terminály používané například ve skladech.
Honeywell ScanPal EDA71 -  odolný tablet se čtečkou 1D/2D, Android

Honeywell ScanPal EDA71 - odolný tablet se čtečkou 1D/2D, Android

Honeywell ScanPal EDA71 nahrazuje populární tablet EDA70. Je stejně tak elegantní, lehký, 7" robustní tablet s funkcemi mobilního terminálu. Podpora operačních systémů Android™ O, P, and Q vám zaručí dlouhodobou dostupnost bezpečnostních aktualizací, která je důležitá pro zajištění dlouhé živostnosti produktu. Je ideální pro pracovní postupy vyžadující intenzivní skenování, spolehlivý přístup ke komunikaci a informacím a pro plynulé zpracování více úloh.
Honeywell Thor VM - vozíkový terminál

Honeywell Thor VM - vozíkový terminál

Honeywell Thor VM1A - Vozíkový terminál s 8'' dotykovým displejem pro sklady a průmysl s operačním systémem Android. Je postavený na platformě Mobility Edge ™, posiluje tím své zabezpečení a prodlužuje svůj životní cyklus. Nabízí jednoduché dokování a vyjímání během provozu, výměnný přední panel pro výměnu na místě. K dispozici je verze odolná proti chladu (až do -30 °C).
Zebex Z-7010 EasyCheck, Windows CE

Zebex Z-7010 EasyCheck, Windows CE

Fixní terminál Z-7010 EasyCheck z produkce Zebex je především ideální prostorově úsporný a lehký přístroj pro kioskové aplikace nejrůznějších typů. Je vybaven velkými ovládacími klávesami, dotykovou VGA obrazovkou, dvěma reproduktory, čtečkou čárových kódů nebo čtečkou RFID a komunikačními rozhraními RS232, USB, Ethernet a WLAN.
Birch Průmyslový tablet P8100P 10.1", Android, GMS, 4+64GB, LTE, 2D, Wifi, BT, GPS, NFC

Birch Průmyslový tablet P8100P 10.1", Android, GMS, 4+64GB, LTE, 2D, Wifi, BT, GPS, NFC

Odolný průmyslový tablet Birch P8100P vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků v profesionálních aplikacích, ve výrobních dílnách, logistických skladech, na úřadech i policii, nebo v organizacích zdravotní péče. V kombinaci s komunikační a nabíjecí kolébkou (volitelně) jej lze snadno použít jako pultová počítačová pokladna pro malé obchody a restaurace.
logo