Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. RFID a NFC
 2. Čtečky RFID a NFC
 3. Ruční
 1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
 2. Ruční
 3. Bezdrátové

Alien Logo

ALR-S350 Mobilní čtečka RFID, 2D a QR kódů, rukojeť, UHF 865-868 MHz

Nenechte se omezovat! Alien ALR-S350 Sled je flexibilní a účinná UHF RFID čtečka s 2D imagerem pro čtení QR kódů, která vyniká svojí univerzálností a prodlouženou kapacitou baterie. Nabízí flexibilitu v připojení k jakémukoliv chytrému zařízení - telefonu či tabletu, fungujícímu na platformě Android či iOS. Na rozdíl od kompletní ruční RFID čtečky s vestavěným terminálem nejste závislí na ovládací jednotce: telefon budete mít za 3 roky nový i s novým systémem, ale snímač RFID i snímač čárových a 2D kódů vám zůstane. ALR-S350 Mobilní čtečka RFID, 2D a QR kódů, rukojeť, UHF 865-868 MHz
Alien ALR-S350 Mobilní čtečka RFID, 2D a QR kódů, rukojeť, UHF 865-868 MHz
VÝPRODEJ
ico ARTIKL: ALR-S350-EMA
Dostupnost: 1 ks Termíny doručení

Záruka (měsíců): 6

26 678,-  bez DPH
32 280,4 s DPH

Obsah balení: Baterie, Rukojeť, Zdroj energie, Nabíjecí jednotka
Hmotnost: 1.5kg
Alien ALR-S350 Sled je pistolový snímač se základnou, vhodný pro jakýkoliv mobilní telefon, který čte nejen RFID UHF tagy, ale taktéž disponuje 2D imagerem pro čtení 1D/2D/QR kódů a pomocí bluetooth přenáší data do telefonu či tabletu. Navíc dodávaná vývojová knihovna podporuje kromě Android také iOS, stačí navštívit příslušný obchod App Store či Google Play a stáhnout aplikaci Alien RFID, spárovat zařízení a jste připraveni. Uživatel se tedy nemusí vázat na konkrétní přístroj a operační systém, ale může použít jakékoliv inteligentní zařízení. Dvojitá kapacita baterie umožňuje provoz až 24 hodin při intenzivním používání.
 
Klíčové vlastnosti čtečky Alien ALR-350 Sled:
 • pro operační systémy Windows, Android a iOS
 • robustní bluetooth RFID UHF Gen2 čtečka
 • 1D/2D skener čárového kódu
 • čtecí dosah RFID tagů až 7m, rychlost čtení až 200 tagů za sekundu
 • výkon 2W/ERP
 • průmyslové krytí IP54
 • systém Quadlock pro připevnění mobilního telefonu (zástrčka Quadlock není v balení z důvodu, že lze na trhu koupit různé varianty pro různé typy telefonů)
 
 
 
 
 
logo