Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. Mobilní terminály
 2. Přenosné terminály a počítače
 3. Bez klávesnice

CipherLab Logo

RS51: Odolný Smartphone, Android 8.1, dlouhý 2D, WiFi dual band, WPAN, WWAN - 4G/LTE, RFID, NFC, 5300 mAh, USB Kit

Řada CipherLab RS51 zdědila výhody díky vylepšeným funkcím, které poskytují inteligentnější a efektivnější provoz pro každodenní použití v podniku. RS51 je zařízení Android Enterprise Recommended (AER), tj. uživatel je garantována podpora více budoucích verzí operačního systému Android. Spolu se silnými možnostmi mobility, jako je Wi-Fi a 4G/LTE, je jeho podniková funkčnost chráněna pokročilými robustními konstrukcemi. RS51: Odolný Smartphone, Android 8.1, dlouhý 2D, WiFi dual band, WPAN, WWAN - 4G/LTE, RFID, NFC, 5300 mAh, USB Kit
CipherLab RS51: Odolný Smartphone, Android 8.1, dlouhý 2D, WiFi dual band, WPAN, WWAN - 4G/LTE, RFID, NFC, 5300 mAh, USB Kit
ico ARTIKL: RS51-2DL-UHC
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 12

Produkt skončil - nelze objednat, zkuste Podobné produkty
Obsah balení: Terminál, Zdroj energie, Komunikační a nabíjecí kabel USB, Baterie
Hmotnost: 0.5kg
Čtecí modul CipherLab RS51 podporuje snímání 1D a 2D čárových kódů během několika milisekund, i když je čárový kód poškozený nebo nekvalitní. Možnost snímače s dlouhým dosahem dovoluje načíst čárový kód ve skladu bez námahy i ze vzdálenosti několika metrů. Navíc lze k načtenému údaji připojit potvrzení o provedené službě pomocí fotografie, videa nebo podpisem na obrazovce. Přístroj je vybaven také čtečkou HF RFID a podporuje bezkontaktní aplikace NFC ve třech režimech. Univerzálnost sběru dat RS51 snadno optimalizuje vaši činnost.
 
Obchodní a terénní pracovníci mohou využívat spolehlivou mobilní a Wi-Fi podporu. S přenosovou technologií 4G/LTE se nikdy nemusíte starat o zajištění přenosů velkých souborů, videohovorů a o plynulý přístup ke vzdáleným vnitropodnikovým systémům. Připojení k podnikovému systému v reálném čase vám umožní získat informace, aktualizovat systém a přijímat aktuální oznámení. Podpora až 2 SIM karet ve 2 různých sítích umožňuje neustálou konektivitu i pracovníkům, kteří pokrývají velké oblasti v různých zemích. Komplexní GPS podporuje přesnou navigaci a polohování a zkracuje dobu jízdy. Hlasové schopnosti RS51, VoIP (Push-to-Talk) a VoLTE, umožňují vašim zaměstnancům okamžité hlasové spojení se spolupracovníky v kanceláři. Mikrofony s redukcí šumu a potlačením ozvěny umožňují uživatelům slyšet každé slovo hovoru i v hlučném prostředí nebo na silnici v městském provozu.
 
Vysoké standardy zabezpečení díky certifikaci Google
CipherLab RS51 je certifikován pro GMS společnosti Google a má také certifikaci Android Enterprise Recommended (AER). To přináší uživateli vysoké bezpečnostní standardy. Výrobce rovněž garantuje 90-denní bezpečnostní aktualizace během prvních pěti let po zakoupení.
 
Dochází vám baterie? Nevadí. RS51 disponuje funkcí Hot swap, která vám umožňuje baterii bez okolků z  telefonu vyndat a nahradit novou nabitou. Bez ztráty dat nebo nutnosti vypnutí. Další praktickou výbavou ukrytou v  těle tohoto výkonného stroje je bezpochyby dual-SIM slot, který je vhodný pro efektivní využití vaší osobní SIM karty určené k  telefonování a přenos kontaktů, druhý slot pak můžete „natrvalo“ obsadit datovou SIM kartou pro případnou práci v  terénu mimo dosah WiFi.
A abychom nezapomněli, těžko by mohl smartphone pracovat jako mobilní terminál, pokud by nebyl vybaven čtečkou čárových kódů. RS51 však navíc má i čtečku RFID a NFC.
 
K tomu všemu nabízí mobilní počítač CipherLab RS51 hodnotné nástroje a software, který umožňuje podnikům řešení pro správu a zjednodušení obchodních operací a údržby.
 
Klíčové vlastnosti RS51:
 • operační systém Android 8
 • osmijádrový procesor s výkonem 1.8 GHz
 • velká výdrž baterie
 • 2 Dual SIM
 • čtečka RFID a NFC jako standardní výbava
 • průmyslové krytí IP67
 • vestavěný multi-dotykový panel
 • ochranná vrstva displeje: DragontrailTM Glass
 • funkce Hot swap
 • fotoaparát 13 MPix
 • Wi-Fi a Bluetooth
 
 
Odolný mobilní počítač CipherLab RS51
 
 
 
 
logo