Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Ruční
  3. Bezdrátové

Opticon Logo

OPI-3301i bezdrátová čtečka 1D a 2D kódů, BT, černá, jen čtečka

Bezdrátová čtečka OPC-3301 / OPI-3301 je kompaktní ruční čtečka 1D / 2D kódů, která komunikuje s ostaními zařízeními pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth. Je vybavena agresivním snímacím modulem, díky tomu poskytuje a rychlé a přesné skenování. OPC-3301 a OPI-3301 bezproblémově snímají čárové kódy s nízkým kontrastem i velmi husté kódy. OPI-3301i bezdrátová čtečka 1D a 2D kódů, BT, černá, jen čtečka
Opticon OPI-3301i bezdrátová čtečka 1D a 2D kódů, BT, černá, jen čtečka
ico ARTIKL: OPI-3301i-BLK
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 12

Produkt skončil - nelze objednat, zkuste Podobné produkty
Obsah balení: Snímač
Hmotnost: 0.22kg
Bezdrátové snímače Opricon řady 3301 jsou speciálně navrženy pro ergonomické snímání. Díky pistolové rukojeti a malé váze přirozeně padne do ruky, což umožňuje pohodlné používání po celý den. 
OPC-3301 a OPI-3301 využívají technologii Bluetooth, která umožnuje snímat data a okamžitě je předávat do systému, popřípadě, když je zařízení mimo dosah, uložit nasnímané čárové kódy do paměti a odeslat je později. Tím se zabrání ztrátě dat a zvýší se efektivita práce.
Odolný kryt čtečky zajišťuje spolehlivý provoz i v náročnějších provozech a poskytuje ochranu před pádem na beton z výšky až 2 metrů.
Jako nadstandardní podporu zákazníkům poskytuje Opticon možnost konfigurace snímače nejen pomocí tištěné nastavovací příručky, ale i pomocí internetového rozhraní .
logo