Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Ruční
  3. Bezdrátové

Zebra Logo

Zebra DS8178 - bezdrátový snímač 1D/2D kódů do zdravotnictví, USB KIT

Prémiový ruční snímač DS8178-HC určený do zdravotnického prostředí nabízí bezkonkurenční výkon, je schopný přečíst čárové kódy v jakémkoliv stavu a v provedení s nejvyšší ochranou proti šíření bakterií je ideálním zařízením, díky kterému si zjednodušíte pracovní postupy a budete moci poskytnout lepší péči. Zebra DS8178 -  bezdrátový snímač 1D/2D kódů do zdravotnictví, USB KIT
Zebra DS8178 - bezdrátový snímač 1D/2D kódů do zdravotnictví, USB KIT
ico ARTIKL: ZEB-DS8178-USB
Dostupnost: Obvykle 20 dní

Záruka (měsíců): 36

17 588,-  bez DPH
21 281,5 s DPH

Obsah balení: Snímač, USB kabel, Komunikační a nabíjecí jednotka
Hmotnost: 0.24kg
Řada DS8100-HC kombinuje výkon mikroprocesoru 800 MHz, senzor s vysokým rozlišením a exkluzivní PRZM technologii. Díky tomu zvládne v okamžiku zachytit nejproblematičtější čárové kódy včetně drobných, hustých, zakřivených, špatně vytištěných, poškozených, či elektronických kódů na slabě osvětlených displejích.
 
Pouze tento model nabízí účelové provedení speciálně navržené tak, aby pomohlo předejít šíření bakterií. Speciální plasty umožňují bezpečné čištění nejrůznějšími agresivními dezinfekčními prostředky používanými v nemocnicích. Skryté otvory pro šrouby navíc eliminují místa, kde by se bakterie mohly skrývat i po omytí.
 
Vyberte si ze široké škály snadno ovladatelných režimů zpětné vazby navržených pro libovolné prostředí v nemocnici. Kromě standardní LED, vibrační a zvukové zpětné vazby, Direct Decode Indicator bliká světlo na čárový kód pro potvrzení, že byl kód načten. V nočním režimu mohou zdravotníci přepínat mezi vibracemi a bzučákem pouhým stiskem tlačítka na několik sekund.
 
Klíčové vlastnosti:
  • špičkový výkon při skenování čárových kódů
  • flexibilní, uživatelsky volitelná zpětná vazba včetně nočního režimu s vibrací
  • díky baterii PowerPrecision zachytíte více než 75 000 čárových kódů na jediné nabití
  • Wi-Fi Friendly Mode brání jakémukoliv nežádoucímu rušení s vaší stávající Wi-Fi sítí
  • aplikace 123Scan2, Scanner Management Service (SMS), Scanner SDK
 
 
logo