Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Ruční
  3. Kabelové

Datalogic Logo

PowerScan PD9530 snímač 1D/2D kódů, USB KIT

Datalogic PowerScan 9530 je kabelová čtečka s vylepšenou technologií pro čtení kódů zajišťující zlepšenou viditelnost, je uživatelsky přívětivá a nabízí vysoké průmyslové krytí IP65. PowerScan PD9530 snímač 1D/2D kódů, USB KIT
Datalogic PowerScan PD9530 snímač 1D/2D kódů, USB KIT
ico ARTIKL: PD9530-USBKIT
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 12

Produkt skončil - nelze objednat, zkuste Podobné produkty
Obsah balení: Snímač, USB kabel
Hmotnost: 0.33kg
Datalogic PowerScan PD9500 s vynikajícími optickými vlastnostmi je schopen číst 1D i 2D kódy v závislosti na jejich rozlišení ze vzdálenosti více než 1 m. Uživatelský komfort je zaručen díky ergonomii skeneru, tedy rukojeti, dobře vyvážené hmotnosti a intuitivnímu zaměřovacímu systému. Ten snižuje nepřirozený pohyb zápěstí během dlouhých pracovních směn. Snímače kódů PowerScan PD9500 používají mírně pulsující bílé světlo. Je velmi jemné na oči a méně problematické pro uživatele při dlouhodobém a náročném skenování.
 
Tento ruční skener je k dispozici ve dvou typech pro splnění specifických potřeb každého zákazníka. Model PD9530-HP (High Performance) je díky pokročilé optice model univerzální, kombinuje čtecí schopnosti s vysokým rozlišením čárového kódu a široký úhel snímání při zachování mimořádné hloubky ostrosti.
 
Aplikace:
Ruční průmyslové snímače kódů Datalogic PowerScan PD9500 je využitelný zejména ve výrobních závodech, skladech, dopravě a logistických centrech při řízení a sledování toku zboží a zásob.
 
Klíčové vlastnosti:
  • Rychlé všesměrové čtení až do 1 m
  • Kabelový 1D i 2D plošný snímač s technologií tří zelených světel Datalogic 3GLGreen Spot
  • Nový zaměřovací rámečkový systém využivající při snímání měkké bílé světlo
  • Technologie detekce pohybu Motionix ™ společnosti Datalogic
  • Vysoké průmyslové krytí: IP65
logo