Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Zebra Zebra LS2208 čtečka čárových kódů
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Ruční
  3. Kabelové

Zebra Logo

Zebra LS2208 Snímač čárových kódů, KIT: USB kabel, černá

Ruční snímač čárového kódu Zebra LS2208 je malý ergonomický snímač čárového kódu s nízkou hmotností a maximální spolehlivostí. Zebra LS2208 Snímač čárových kódů, KIT: USB kabel, černá
Zebra LS2208 Snímač čárových kódů, KIT: USB kabel, černá
ico ARTIKL: ZEB-LS2208-USB
Dostupnost: Obvykle 20 dní

Záruka (měsíců): 60

1 620,-  bez DPH
1 960,2 s DPH

Obsah balení: Snímač, USB kabel
Hmotnost: 0.15kg
Ruční čtečky čárového kódu Zebra LS2208 disponují vlastnostmi, díky kterým se nemusíte příliš rozhodovat o typu snímače při nákupu. Je to malý ergonomický snímač čárového kódu s nízkou hmotností a maximální spolehlivostí, který ochrání vaše investice i do budoucna.
Snímače čárových kódů Zebra LS2208 se uplatní v nejrůznějších aplikacích od klasických pokladen až po sklady a distribuční centra, jako například:
  • obchod - prodej zboží u pokladen, provádění inventur
  • výroba - sledování toku materiálu a výrobků, kontrola kvality, inventura skladu
  • distribuce, logistika - příjem a výdej zboží, trasování toku zboží
  • zdravotnictví - lékárny, inventura materiálu
  • jiné aplikace - půjčovny knih, prádelny, evidence majetku
 
Inovativní vlastnosti
Přizpůsobení snímače čárového kódu Zebra LS2208 pro vaši aplikaci je díky utilitě 123Scan rychlé a efektivní. Snímací laserový modul LS2208 je vyroben technologií vstřikování LIM (Liquid Injection Molding). Tato technologie je zárukou dlouhodobé životnosti výrobku.
Snímač Zebra LS2208 se vyznačuje ergonomickým provedením - velmi dobře "padne" do ruky uživatele a díky výrazné světelné i akustické signalizaci úspěšného přečtení kódu (s nastavitelnou hlasitostí) je použití snadné. Mezi další vlastnosti patří multirozhraní, umožňující připojitelnost k různým systémům, podpora ADF (Advanced Data Formatting = možnost modifikace načtených dat před vysláním do hostitele), podpora nového standardu RSS a flash paměť pro případný update firmware v budoucnu.
logo