Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. RFID a NFC
  1. RFID a NFC
  2. Čtečky RFID a NFC
  3. Upevněné a vestavěné

Alien Logo

ALR-9680 RFID čtečka, UHF 865.7-867.5 MHz, EMEA Kit

Alien® ALR-9680 je široce použitelná čtečka UHF RFID s 4-portovou flexibilitou, průmyslové třídy a "inteligencí" RFID čteček světového lídra Alien. Její schopnost PoE a až 4 připojené antény výrazně snižují náklady a složitost instalace čtecího bodu RFID pro zákazníkovu aplikaci. ALR-9680 RFID čtečka, UHF 865.7-867.5 MHz, EMEA Kit
Alien ALR-9680 RFID čtečka, UHF 865.7-867.5 MHz, EMEA Kit
VÝPRODEJ
ico ARTIKL: ALR-9680-EMA-RK
Dostupnost: 1 ks Termíny doručení

Záruka (měsíců): 6

24 943,-  bez DPH
30 181,0 s DPH

Obsah balení: Zdroj energie, Vlastní zařízení
Hmotnost: 1.82kg
Díky možnosti napájení Power Over-Ethernet (POE) a externímu softwaru, který je kompatibilní s ostatními čtečkami Alien, je ALR-9680 jednoduchým řešením s nízkým profilem, které uživateli umožňuje okamžitě začít číst a zapisovat RFID tagy a vyvíjet řešení.
 
ALR-9680 komunikuje prostřednictvím snadno použitelného protokolu Alien Reader s klíčovou podporou platformy RFID, včetně systémů Microsoft® BizTalk RFID, OatSystems, Oracle®, Xterprise a dalších. Dobře zdokumentovaná sada SDK s knihovnami .NET, Java a Ruby umožňuje v případě potřeby vývoj vlastních rozhraní pro ovládání čtečky. Uživatelsky přívětivý software Alien RFID Gateway, který je bezplatný, umožňuje okamžitou integraci do zákazníkova systému.
 
Náklady na přívod napájení mohou někdy soupeřit s náklady na pořízení a instalaci samorné RFID čtečky. Funkce PoE u ALR-9680 umožňuje dodávat energii prostřednictvím komunikační sítě Ethernet, což eliminuje nutnost stavby přívodů elektřiny. Pokud není k dispozici přímo PoE, můžete použít dodávaný napájecí zdroj PoE. Kombinace této funkce s až čtyřmi anténami výrazně snižuje náklady a složitost instalace RFID do systému.
 
Klíčové vlastnosti UHF RFID čtečky Alien ALR-9680
  • Komunikační protokol Alien se širokou škálou funkcí
  • 4 monostatické porty pro připojení antén
  • Power-over-Ethernet (PoE) eliminuje náklady na přívod napájení
  • Standardizovaná technologie vysokoobjemových čtení a zápisů EPC Gen 2
  • Nízká výška pro instalaci na místa s omezeným výstupem
  • Upgradovatelný firmware
logo