Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. RFID a NFC
 2. Čtečky RFID a NFC
 1. RFID a NFC
 2. Čtečky RFID a NFC
 3. Ruční
 1. Mobilní terminály
 2. Přenosné terminály a počítače
 3. Bez klávesnice
 4. Příslušenství

CipherLab Logo

RFID UHF nástavec pro RS36, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit

Nástavec UHF RFID pro CipherLab RS36 UHF změní během deseti vteřin mobilní počítač CipherLab RS36 v obvyklou ruční čtečku UHF RFID. Čtečka RFID RS36 UHF je kompaktní a cenově velmi efektivní způsob, jak přidat mobilní schopnost čtení/zápisu RFID ke stávajícím vlastnostem mobilního počítače RS36. RFID UHF nástavec pro RS36, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit
CipherLab RFID UHF nástavec pro RS36, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit
ico ARTIKL: RS35-RFID-KIT-EU
Dostupnost: 4 ks a Skladem u dodavatele Termíny doručení

Záruka (měsíců): 12

25 357,-  bez DPH
30 682,0 s DPH

Obsah balení: Snímač, Baterie, Nabíjecí jednotka, Zdroj energie
Hmotnost: 0.3kg
Kdykoli jsou potřeba funkce RFID, může uživatel jednoduše zasunout mobilní počítač RS35 do čtečky UHF RFID RS36. S přímým elektrickým 8-pinovým připojením k hostitelskému zařízení si mohou uživatelé vychutnat stabilnější a bezpečnější sběr dat a upgradovatelnost softwaru pro čtečku RFID. Uživatele může snadno přepínat mezi snímáním RFID a skenováním čárových kódů.
 
Čtečka UHF RFID RS36 vyhovuje standardu EPC Global Gen2 v2 a dokáže skenovat tagy RFID používané v jednotném dodavatelském řetězci. Standard Gen2 v2 vyhovuje nejvyšším požadavkům na zabezpečení a ochranu dat, což je ideální pro aplikace, jako je maloobchod a zdravotnictví. Čtečka RFID RS36 UHF snímá vysokou rychlostí přes 900 tagů za sekundu s čtecím dosahem přes 8 metrů. Zcela uspokojí dlouhodobé požadavky na sběr dat pro správu zásob ve skladu / v obchodě.
 
Robustnost a ergonomický design
Čtečka UHF RFID RS36 zdědila robustní koncept mobilních zařízení CipherLab, takže uživatelé ji mohou používat bez obav. Má index průmyslového krytí IP54, který zabraňuje vniknutí prachu a vody. RFID nástavec odolá pádu 1,2 metru, aby vydržel běžné pády ve všech druzích pracovních prostředí.
 
Ergonomický design rukojeti s pohodlnou spouští usnadňuje uživatelům intenzivní skenování dat RFID a 1D/2D čárových kódů.
 
Hlavní vlastnosti RFID UHF nástavce pro CipherLab RS36
 • atraktivní poměr cena/výkon
 • schopnost čtení mnoha tagů současně
 • beztlačítkový režim umožňuje kontinuální skenování RFID
 • vlastnost Lock/Unlock - údaje v tagu jsou šifrovány a uzamčeny, aby se zabránilo možnému úniku informací
 • standard EPC Global Gen2 v2
 • čte 900+ tagů za sekundu na vzdálenost 8+ metrů
 
 
logo