Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Ruční
  3. Kabelové

Honeywell Logo

1200g Voyager, USB, laser, 1D, tmavý

Laserová čtečka čárových kódů poskytující špičkový snímací výkon a bezkonkurenční schopnost čtení nekvalitních nebo poškozených čárových kódů. 1200g Voyager, USB, laser, 1D, tmavý
Honeywell 1200g Voyager, USB, laser, 1D, tmavý
ico ARTIKL: 1200g-2USB-1
Dostupnost: 3 ks a Skladem u dodavatele Termíny doručení

Záruka (měsíců): 60

1 475,-  bez DPH
1 784,8 s DPH

Obsah balení: Snímač, Komunikační kabel USB, Stojánek, Tištěná krátká příručka
Hmotnost: 0.8kg
Voyager 1200g poskytuje rychlost a přesnost při snímání čárového kódu. Díky svým vlastnostem není třeba pro jeho používání speciální školení uživatelů. Umožňuje číst i poškozené nebo špatně vytištěné kódy, tam kde jiné snímače již selhávají. Voyager 1200g rovněž vyniká ve čtení hustě vytištěných kódů díky schopnosti číst až do rozlišení 3.5 mil. Díky tomu nemusíte na tyto kódy pořizovat speciální snímač.
Voyager 1200g obsahuje jediný blok uchycený uvnitř těla PCB, tak aby odolával pádům, což spolu s gumovými částmi těla zejména okolo tlačítka dělá zařízení velmi odolným proti pádům. K větší odolnosti také přispívá sklo s úpravou proti poškrábání a průmyslové krytí IP42.
 
Hlavní vlastnosti
  • Výborná kvalita snímání poškozených a špatně vytištěných kódů - Zvyšuje produktivitu pomocí snímání, které počítá s chybovostí vstupu, čímž snižuje počet případů, kdy je kód třeba zadat ručně.
  • Nejlepší ve své třídě v presentačním snímání - Zvyšuje rychlost snímání díky vylepšené detekci objektů a automatickému nastavení při snímání ze stojánku.
  • Více rozhraní - Snižuje cenu díky podpoře USB, klávesnicového, a RS232 rozhraní v jednom snímači.
  • Zjednodušení snímání - Jednoduché sestavení a uchycení na stojánek bez použití nástrojů, automatická detekce a nastavení režimu snímání ze stojánku včetně automatické detekce použitého rozhraní.
  • Ergonomický design - Zajišťuje komfort a produktivitu, zahrnující integrovanou drážku na prst. Elegantní a lehký průmyslový design, který se hodí do většiny rukou.
  • Technologie CodeGate® - Umožňuje uživatelům přesvědčit se, že požadovaný čárový kód je načítán, ještě před přenosem dat.
 
logo