Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
 2. Ruční
 1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
 2. Ruční
 3. Bezdrátové

Honeywell Logo

8675i Ring Scanner 1D/2D, bezdrátová čtečka na prst, SR, Bluetooth

Snímač 8675i byl navržen tak, aby uspokojil potřeby náročných pracovních postupů. Je připraven na vícesměnný provoz a má snadno vyměnitelnou baterii. Uživatelské LED diody informují o připojení Bluetooth, stavu nabití baterie a dokonce i o tom, kdy baterie vyžaduje výměnu. Ergonomický design byl speciálně navržen pro příjemné nošení. NFC technologie pro snadné párování (tap-to-pair). 8675i Ring Scanner 1D/2D, bezdrátová čtečka na prst, SR, Bluetooth
Honeywell 8675i Ring Scanner 1D/2D, bezdrátová čtečka na prst, SR, Bluetooth
ico ARTIKL: 8675i-RING-BT
Dostupnost: Obvykle 7 dní

Záruka (měsíců): 24

19 598,-  bez DPH
23 713,6 s DPH

Obsah balení: Snímač, Baterie
Hmotnost: 0.14kg
S ergonomickým snímačem Honeywell 8675i mají uživatelé skener vždy po ruce a zároveň mají obě ruce volné. Je vhodný do průmyslu, výroby či skladování.
 
Snímač 8675i je navržen tak, aby odolal častým nárazům, kterým jsou přenosná zařízení často vystavena v rychlém pracovním nasazení. Splňuje normu IP65 pro odolnost proti prachu a vodě, vydrží několik pádů z výšky až 1,8 m a snadno odolává teplotám od 50 °C do -20 °C. Díky tomu je vhodný i pro použití v neklimatizovaných nebo naopak chlazených prostorech. Špičkový výkon skeneru zajišťují technologie Bluetooth 5.1, NFC a snadno vyměnitelná baterie s kapacitou 570 mAh.
 
Zarovnáním dvou zaměřovacích vodítek na boku přístroje může uživatel přesně zamířit v prostředí s denním světlem, kde laserový zaměřovač není vidět. Snímač je určen buď na prst nebo po dokoupení rukavice můžete umístit hřbet ruky.
 
Klíčové vlastnosti:
 • Speciálně upravený ergonomický design
 • Ultraodolný – IP65
 • Chytrá vyměnitelná baterie
 • Zaměřovací vodítka pro lepší snímání v denním světle
 • NFC pro snadné párování
 • Volitelně rukavice pro leváky i praváky
 
logo