Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Mobilní terminály
  1. Mobilní terminály
  2. Přenosné terminály a počítače
  3. S klávesnicí
  1. RFID a NFC
  2. Čtečky RFID a NFC
  3. Ruční

Zebra Logo

Motorola, MC3190-Z Průmyslový mobilní počítač, laser, RFID, Wi-Fi, QVGA, WEH, rukojeť

Mobilní průmyslový terminál Motorola MC3190-Z nabízí nejen snímač čárových kódů, ale díky intergrované čtečce RFID i vyjímečný výkon a možnost čtení RFID tagů v jakékoliv poloze. Terminál je ideální kombinací vysokého výkonu, ergonomického designu a příznivé ceny.Je vhodný zejména pro efektivní sledování stavu zboží a inventarizaci majetku např. v kancelářích, obchodech nebo ve zdravotnictví. Motorola, MC3190-Z Průmyslový mobilní počítač, laser, RFID, Wi-Fi, QVGA, WEH, rukojeť
Zebra Motorola, MC3190-Z Průmyslový mobilní počítač, laser, RFID, Wi-Fi, QVGA, WEH, rukojeť
ico ARTIKL: MC3190Z-L
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 12

Produkt skončil - nelze objednat, zkuste Podobné produkty

Hmotnost: 0.8kg
VÝPRODEJ Alien ALR-S350 Mobilní čtečka RFID, 2D a QR kódů, rukojeť, UHF 865-868 MHz

Alien ALR-S350 Mobilní čtečka RFID, 2D a QR kódů, rukojeť, UHF 865-868 MHz

Nenechte se omezovat! Alien ALR-S350 Sled je flexibilní a účinná UHF RFID čtečka s 2D imagerem pro čtení QR kódů, která vyniká svojí univerzálností a prodlouženou kapacitou baterie. Nabízí flexibilitu v připojení k jakémukoliv chytrému zařízení - telefonu či tabletu, fungujícímu na platformě Android či iOS. Na rozdíl od kompletní ruční RFID čtečky s vestavěným terminálem nejste závislí na ovládací jednotce: telefon budete mít za 3 roky nový i s novým systémem, ale snímač RFID i snímač čárových a 2D kódů vám zůstane.
CipherLab RFID UHF nástavec pro RK26, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit

CipherLab RFID UHF nástavec pro RK26, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit

Nástavec UHF RFID pro CipherLab RK26 UHF změní během deseti vteřin mobilní počítač CipherLab RK26 v obvyklou ruční čtečku UHF RFID. Čtečka RFID RK26 UHF je kompaktní a cenově velmi efektivní způsob, jak přidat mobilní schopnost čtení/zápisu RFID ke stávajícím vlastnostem mobilního počítače RK26.
Zebra RFD40 RFID UHF Standard nástavec pro mobilní terminály, 865MHz-868MHz

Zebra RFD40 RFID UHF Standard nástavec pro mobilní terminály, 865MHz-868MHz

RFD40 UHF RFID Standard Sled umožňuje pracovníkům v maloobchodě, pohostinství a zdravotnictví pracovat efektivněji. Díky schopnosti načíst více tagů za sekundu bude vaše inventarizace zásob rychlejší a efektivnější. Toto moderní zařízení, které se připojí k nejnovějším mobilním počítačům Zebra podporujícím funkci eConnex™, vám umožní přizpůsobit se novým a rozvíjejícím se technologiím. Dosáhněte flexibility a připojení, které potřebujete, abyste byli efektivnější a rychle se přizpůsobili novým a vznikajícím technologiím.
CipherLab RFID UHF nástavec pro RS36, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit

CipherLab RFID UHF nástavec pro RS36, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit

Nástavec UHF RFID pro CipherLab RS36 UHF změní během deseti vteřin mobilní počítač CipherLab RS36 v obvyklou ruční čtečku UHF RFID. Čtečka RFID RS36 UHF je kompaktní a cenově velmi efektivní způsob, jak přidat mobilní schopnost čtení/zápisu RFID ke stávajícím vlastnostem mobilního počítače RS36.
logo