Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Tiskárny etiket

Zebra Logo

ZQ220 - Mobilní tiskárna účtenek a čárových kódů, CPCL, USB, BT

Zebra ZQ220 je univerzální tiskárna účtenek a štítků pro každodenní použití, která zaujme vaše zákazníky v maloobchodě, pohostinství, logistice a při vychystávání objednávek, a to zejména svým propracovaným designem a robustním zpracováním. Je skutečně lehká, váží 420 g a byla vyvinuta tak, aby ji bylo možné ovládat jednou rukou. ZQ220 tiskne účtenky a štítky v kvalitě tisku 203 dpi rychlostí 60 mm/s. Podporuje šířku média až do 80 mm a má přihrádku na média o průměru 50 mm. Tiskárna je navíc vybavena displejem OLED, který mimo jiné zobrazuje připojení Bluetooth nebo stav tisku. Integrované NFC zajišťuje zjednodušené připojení k zařízením se systémem Android. ZQ220 - Mobilní tiskárna účtenek a čárových kódů, CPCL, USB, BT
Zebra ZQ220 - Mobilní tiskárna účtenek a čárových kódů, CPCL, USB, BT
ico ARTIKL: ZEB-ZQ220-M
Dostupnost: Obvykle 20 dní

Záruka (měsíců): 12

8 347,-  bez DPH
10 099,9 s DPH

Obsah balení: USB kabel, Baterie, Příchytka na opasek
Hmotnost: 1.5kg
Hledáte cenově výhodnou mobilní tiskárnu - ale nechcete dělat kompromisy ve funkcích? Představujeme model ZQ220, který nabízí dokonalou rovnováhu mezi cenou, kvalitou, všestranností, odolností, „nositelností“ a snadností použití. Pokud jde o všestrannost, tato tiskárna předčí konkurenci a umožňuje tisknout na různé typy médií a šířek médií, aby vyhovovaly všem vašim tiskovým potřebám, dnes i v budoucnu.
 
Pokud jde o odolnost, má mobilní tiskárna Zebra ZQ220 co nabídnout. Její kryt má certifikaci IP43, volitelně lze dokoupit měkké pouzdro IP54, díky čemuž je odolnější vůči dešti a prachu. Navíc vydrží pád z výšky 1,5 m na beton, takže je optimálně vybavena pro často hektický pracovní den ve všech oblastech. Zařízení se snadno přenáší a bez námahy udržuje kontakt s hostitelem i na cestách prostřednictvím rozhraní Bluetooth 4.1. Pro nepřetržitý provoz lze výkonnou baterii s kapacitou 2 550 mAh snadno a rychle vyměnit za plně nabitou náhradní. Výměna tiskového média je rovněž otázkou několika sekund, což minimalizuje prodlevy v pracovním procesu. Na cestě ve vozidle lze tiskárnu ZQ220 rychle nabít prostřednictvím USB.
 
Klíčové vlastnosti:
  • odolné tělo, snadno ovladatelné jednou rukou
  • podpora pro více šířek médií
  • rychlejší, snadnější a spolehlivější tisk
  • párování prostřednictvím NFC
  • intuitivní OLED displej pro snadnou správu tiskárny
  • snadné nabíjení prostřednictvím USB
 
logo