Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. Mobilní terminály
 2. Přenosné terminály a počítače
 1. Mobilní terminály
 2. Přenosné terminály a počítače
 3. S klávesnicí

CipherLab Logo

CPT-8400 Přenosný terminál, 2D imager, 29 kláves, 16MB + microSD card slot

CPT-8400/8470 je přenosný datový terminál s proprietálním operačním systémem a kvalitní laserovou nebo CCD čtečkou čárových kódů. Je vybaven vynikajícím monochromatickým displayem, který je čitelný jak ve skladovém prostředí tak i na slunečním světle. Pro bezdrátovou komunikaci (model 8470) je vybaven WiFi modulem. Pouze do vyprodání skladových zásob! CPT-8400 Přenosný terminál, 2D imager, 29 kláves, 16MB + microSD card slot
CipherLab CPT-8400 Přenosný terminál, 2D imager, 29 kláves, 16MB + microSD card slot
ico ARTIKL: A8400-2D-29K16M
Dostupnost: Produkt skončil - nelze objednat

Záruka (měsíců): 12

Produkt skončil - nelze objednat, zkuste Podobné produkty
Obsah balení: Terminál, Komunikační a nabíjecí kabel, Zdroj energie, Baterie, CD-ROM
Hmotnost: 0.9kg
Mobilní terminál CPT-8400/8470 je předurčen pro použití v náročnějších prostředích, proto je vybaven kryty z tvrzeného plastu, utěsněnými proti prachu i vodě. Odolnosti ještě napomáhá pryž, kterou je pokryt přístroj na všech možných místech případného pádu přístroje. Zaručuje tak přesnou identifikaci a sběr dat i přes nepříznivé podmínky. Základní paměť přístroje je 4 MB, lze ji však snadno rozšířit, neboť přístroj disponuje slotem pro microSD kartu. Přístroj může přenášet nasbírané informace přes USB nebo RS-232 rozhraní pomocí komunikační a dobíjecí jednotky nebo přes komunikační kabel, kterým lze přístroj i dobíjet.
Bezdrátové funkce poskytují snadný přístup k periferiím a serverům a operátor je tak při plnění svých úkolů vždy o krok napřed. S podsvíceným 2.6 palcovým displejem 160x160 pixelů, největším ve své třídě, je práce jednoduchá, a to i při nedostatku světla. Déšť, vlhkost ani mráz mobilní počítač CipherLab 8470 nezastaví.
CPT-8400 - speciálně navržen pro zvýšení produktivity - spojuje výkoné mobilní aplikace se snadným a rychlým přístupem k datům. Optimální kombinace funkcionality, vlastností a odolnosti v ergonomické formě. CPT-8400 je ideálním nástrojem pro mobilní aplikace a snadný vývoj integrovaných aplikací.
 
Hlavní výhody terminálu CipherLab CPT-8400 / CPT-8470:
 • proprietární systém
 • kvalitní, velký display
 • tvrzené kryty
 • IP krytí 54
 • hrany potažené pryží
 • slot na microSD (SDHC)
 • rozhraní USB i RS-232
 • možnost připojit k PC jako USB flash
logo