Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Technická podpora
  1. Mobilní terminály
  2. Přenosné terminály a počítače
  3. S klávesnicí
  4. Příslušenství

CipherLab Logo

CipherLab RFID UHF nástavec pro RK25, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit

Nástavec UHF RFID pro CipherLab RK25 UHF změní během deseti vteřin mobilní počítač CipherLab RK25 v obvyklou ruční čtečku UHF RFID. Čtečka RFID RK25 UHF je kompaktní a cenově velmi efektivní způsob, jak přidat mobilní schopnost čtení/zápisu RFID ke stávajícím vlastnostem mobilního počítače RK25. CipherLab RFID UHF nástavec pro RK25, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit
CipherLab RFID UHF nástavec pro RK25, 865 MHz - 868 MHz, EU Kit
ico ARTIKL: RK25-RFID-KIT-EU
Dostupnost: 1 ks Termíny doručení

Záruka (měsíců): 12

901,9 €  bez DPH
1 091,3 s DPH

Obsah balení: Vlastní zařízení, Baterie, Zdroj energie, Dobíjecí jednotka
Hmotnost: 0.3kg
Kdykoli jsou potřeba funkce RFID, může uživatel jednoduše zasunout mobilní počítač RK25 do čtečky UHF RFID RK25. S přímým elektrickým 8-pinovým připojením k hostitelskému zařízení si mohou uživatelé vychutnat stabilnější a bezpečnější sběr dat a upgradovatelnost softwaru pro čtečku RFID. Uživatele může snadno přepínat mezi snímáním RFID a skenováním čárových kódů.
 
Čtečka UHF RFID RK25 vyhovuje standardu EPC Global Gen2 v2 a dokáže skenovat tagy RFID používané v jednotném dodavatelském řetězci. Standard Gen2 v2 vyhovuje nejvyšším požadavkům na zabezpečení a ochranu dat, což je ideální pro aplikace, jako je maloobchod a zdravotnictví. Čtečka RFID RK25 UHF snímá vysokou rychlostí přes 700 tagů za sekundu s čtecím dosahem přes 8 metrů. Zcela uspokojí dlouhodobé požadavky na sběr dat pro správu zásob ve skladu / v obchodě.
 
Robustnost a ergonomický design
Čtečka UHF RFID RK25 zdědila robustní koncept mobilních zařízení CipherLab, takže uživatelé ji mohou používat bez obav. Má index průmyslového krytí IP54, který zabraňuje vniknutí prachu a vody. RFID nástavec odolá pádu 1,2 metru, aby vydržel běžné pády ve všech druzích pracovních prostředí.
 
Ergonomický design rukojeti s pohodlnou spouští usnadňuje uživatelům intenzivní skenování dat RFID a 1D/2D čárových kódů.
 
Hlavní vlastnosti RFID UHF nástavce pro CipherLab RK25
  • atraktivní poměr cena/výkon
  • schopnost čtení mnoha tagů současně
  • beztlačítkový režim umožňuje kontinuální skenování RFID
  • vlastnost Lock/Unlock - údaje v tagu jsou šifrovány a uzamčeny, aby se zabránilo možnému úniku informací
  • standard EPC Global Gen2 v2
  • čte 700+ tagů za sekundu na vzdálenost 8+ metrů
 
 
logo