Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Software
  1. RFID a NFC
  2. Čtečky RFID a NFC
  3. Upevněné a vestavěné
  4. Příslušenství

Kathrein Logo

Access Manager: licence pro 1 čtečku RFID

Softwarová aplikace AccessManager po nahrání, nastavení parametrů a spuštění vytvoří ze čtečky RFID Kathrein zcela autonomní jednotku, která nepotřebuje připojení k podnikovému systému. Automaticky čte RFID tagy v okolí, vyhodnocuje je, a podle nastavených pravidel spíná příslušné digitální výstupy na GPIO. Všechny události ukládá do své paměti pro pozdější upload na požadavek centrálního podnikového systému. Access Manager: licence pro 1 čtečku RFID
Kathrein Access Manager: licence pro 1 čtečku RFID
ico ARTIKL: KA-SWAM-SNG
Dostupnost: 1 ks Termíny doručení

Záruka (měsíců): 24

6 255,-  bez DPH
7 568,6 s DPH


Hmotnost: 0.8kg
Aplikace AccessManager od Kathrein Solutions kombinuje výsledky čtení RFID s digitálními vstupními a výstupními signály (GPIO) a na tomto základě činí rozhodnutí. V důsledku toho lze autonomně řídit cokoli od přístupových oprávnění k závorám parkovacích garáží až po systémy třídění kontejnerů. Výchozím bodem je vstupní signál ze světelné závory nebo čidla, který je čten digitálním vstupem na čtečce. Tím se spustí automatický proces, který čte data transpondéru a přijímá rozhodnutí na základě předem definovaného seznamu. Tato rozhodnutí lze okamžitě odeslat na digitální výstupy pro ovládání spínačů dopravníkových pásů nebo relé parkovacích závor. Kromě toho lze aktivovat LED diody na čtečce, aby poskytly uživateli vizuální zpětnou vazbu.
 
AccessManager umožňuje snadné vytváření pravidel v operačním systému Linux bez jakýchkoli znalostí programování. Kromě zaznamenaných oprávnění může být každá událost čtení uložena v souboru protokolu. Identifikace účastníka a přesný čas jsou zaznamenány v databázi SQLite. Tyto informace lze získávat po nastavenou dobu, s přístupem přes vzdálené připojení nebo lokálně jako soubor CSV nebo XML.
 
logo