Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Software
  2. Pro mobilní terminály

Mobile Bridge - řízení skladu pro různé skladové systémy

Mobile Bridge - řízení skladu pro různé skladové systémy

V případě zájmu o tento produkt kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení.

Kontakty

Snadné vytváření skladových dokladů pomocí přenosného terminálu přímo ve skladu. Díky online přístupu k datům z různých skladových systémů (Helios Green/Nephrite, Qi, Pohoda, Caesar, Premier, ...) nebo souborů a databází budete mít okamžitý přehled o stavu zásob, umístění zboží, cenách atd. Integrace čárových a 2D kódů eliminuje chyby způsobené přehlédnutím a urychluje vaši práci. MOBILE BRIDGE umožňuje pracovat se sériovými čísly a šaržemi, tisknout štítky na zboží a mnoho dalších operací, které usnadňují a zefektivňují provoz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Codeware's MOBILE BRIDGE je aplikace pro řízení skladu, která zjednodušuje řízení skladu integrací čárových kódů a 2D kódů. MOBILE BRIDGE zajišťuje evidenci skladových operací (příjem, výdej, změna skladového místa, inventura atd.). Následně se takto zpracovaná evidence zboží promítá do ERP systému zákazníka (Helios Green/Nephrite, Qi, Pohoda, Caesar, ... nebo i do souborů a databází). Podporovány jsou vlastní mobilní terminály CipherLab CPT-8x70 a mobilní terminály s operačním systémem Windows nebo Android libovolného výrobce.

Bezpapírová skladová evidence výrazně urychluje a výrazně zpřesňuje procesy příjmu nového zboží do skladu, vyskladňování již naskladněného zboží, přesunu zboží mezi sklady a inventury.

MOBILE BRIDGE je natolik výkonný nástroj, že dokáže nejen zabránit ztrátě dat při výpadku sítě, ale také chrání databázi systému ERP před poškozenými nebo jinak neplatnými daty. Pomocí mobilních terminálů se snímači čárových kódů můžete vytvářet nové příjemky, výdejky, inventury a převodky nebo kontrolovat ty, které již v systému ERP existují.

Mobilní terminály jsou při vytváření nebo kontrole dokladů připojeny k databázi systému ERP. Toto propojení slouží ke zjištění informací o skladových kartách, zásobách, firmách atd. v reálném čase.

Aplikace MOBILE BRIDGE umožňuje také tisk samolepicích štítků s čárovým nebo 2D kódem a dalšími potřebnými informacemi. Návrh štítku lze vytvořit přímo v aplikaci pomocí přiloženého grafického editoru.


Dotaz k produktu:

logo