Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Software
  2. Pro mobilní terminály

Mobile Bridge - řízení skladu pro různé skladové systémy

Mobile Bridge - řízení skladu pro různé skladové systémy

V případě zájmu o tento produkt kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení.

Kontakty

Tvořte skladové doklady jednoduše pomocí přenosného terminálu přímo ve skladu. Díky on-line přístupu k datům různých skladových systémů (Helios, Qi, Pohoda, Cézar, Premier, …) nebo souborům a databázím budete mít okamžitý přehled o skladových zásobách, umístění zboží, cenách, atd. Integrace čárových a 2D kódů eliminuje chyby vzniklé přehlédnutím a zrychluje práci. MOBILE BRIDGE Vám umožní pracovat se sérovými čísly a šaržemi, tisknout štítky na zboží a mnoho dalších operací pro usnadnění a zefektivnění provozu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOBILE BRIDGE od společnosti Codeware je aplikace pro skladové hospodářství, která usnadňuje řízení skladu integrací čárových a 2D kódů. MOBILE BRIDGE zajišťuje zaznamenání skladových operací (příjem, výdej, změna místa uskladnění, inventury apod.). Následně se takto zpracovaná evidence zboží promítne do ERP systému zákazníka (Helios, Qi, Pohoda, Cézar, … nebo i soubory a databáze). Podporovány jsou proprietární mobilní terminály CipherLab CPT-8x70 a mobilní terminály s operačním systémem Windows nebo Android libovolného výrobce.

Bezpapírová skladová evidence značně urychluje a výrazně zpřesňuje procesy příjmu nového zboží na sklad, výdeje již naskladněného zboží, převodu zboží mezi sklady a inventuru.

MOBILE BRIDGE je natolik mohutným nástrojem, že je nejen schopen zabránit ztrátě dat při výpadku sítě, ale také chrání databázi ERP systému před poškozenými nebo jinak neplatnými daty. Pomocí mobilních terminálů se čtečkou čárových kódů můžete tvořit nové příjemky, výdejky, inventury a převodky nebo kontrolovat ty, které už v ERP systému existují.

Přenosné terminály jsou během vytváření nebo kontroly dokladů připojeny k databázi ERP systému. Toto spojení slouží pro zjišťování informací o skladových kartách, skladových zásobách, firmách, atd. v reálném čase.

Aplikace MOBILE BRIDGE Vám umožní i tisk samolepících etiket s čárovým nebo 2D kódem a dalšími potřebnými informacemi. Návrh etikety je možné tvořit přímo v aplikaci pomocí obsaženého grafického editoru.


Dotaz k produktu:

logo