Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Software
  2. Pro mobilní terminály

Mobile Store - řízení skladu pro ABRA

Mobile Store - řízení skladu pro ABRA

V případě zájmu o tento produkt kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení.

Kontakty

Tvořte skladové doklady jednoduše pomocí přenosného terminálu přímo ve skladu. Díky on-line přístupu k datům skladového systému ABRA Gx/Gen budete mít okamžitý přehled o skladových zásobách, umístění zboží, cenách, atd. Integrace čárových a 2D kódů eliminuje chyby vzniklé přehlédnutím a zrychluje práci. MOBILE STORE Vám umožní pracovat se sérovými čísly a šaržemi, tisknout štítky na zboží a mnoho dalších operací pro usnadnění a zefektivnění provozu.

MOBILE STORE od společnosti Codeware je systém pro skladové hospodářství, který usnadňuje řízení skladu integrací čárových a 2D kódů. MOBILE STORE zajišťuje zaznamenání skladových operací (příjem, výdej, změna místa uskladnění, inventury apod.). Následně se takto zpracovaná evidence zboží promítne do ERP systému ABRA. Podporovány jsou proprietární mobilní terminály CipherLab CPT-8x70 a mobilní terminály s operačním systémem Windows nebo Android libovolného výrobce.

Bezpapírová skladová evidence značně urychluje a výrazně zpřesňuje procesy příjmu nového zboží na sklad, výdeje již naskladněného zboží, převodu zboží mezi sklady a inventuru.

MOBILE STORE je natolik mohutným nástrojem, že je nejen schopen zabránit ztrátě dat při výpadku sítě, ale také chrání databázi ERP systému před poškozenými nebo jinak neplatnými daty. Po instalaci všech komponent systému můžete pomocí mobilních terminálů se čtečkou čárových kódů tvořit nové příjemky, výdejky, inventury a převodky nebo kontrolovat ty, které už v ERP systému existují.

Přenosné terminály jsou během vytváření nebo kontroly dokladů připojeny k databázi ERP systému pomocí aplikace MS_Dispečer.NET. Toto spojení slouží pro zjišťování informací o skladových kartách, skladových zásobách, firmách, atd. v reálném čase.

Aplikace MOBILE STORE Vám umožní i tisk samolepících etiket s čárovým nebo 2D kódem a dalšími potřebnými informacemi nebo tisk vytvořených dokladů bez nutnosti jejich dodatečného tisku z ERP systému. Rozměr samolepících etiket a velikost návrhu štítku jsou nastavitelné v aplikaci MS_Dispečer.NET.

 


Dotaz k produktu:

logo