Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
 2. Upevněné a vestavěné
 1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
 2. Ruční
 3. Kabelové
 1. RFID a NFC
 2. Čtečky RFID a NFC
 3. Stolní

Zebra Logo

DS9908 - kabelový hybridní snímač, 1D/2D, SR, USB KIT, RFID 865-868 MHz, černý

Hybridní snímače řady DS9900 od společnosti Zebra překvapí svým extrémním výkonem a futuristickým designem. V ručním režimu lze snímače používat stejně dobře levou jako pravou rukou - a pokud má uživatel plné ruce práce, pokračuje ve spolehlivém skenování v prezentačním režimu. Kapacitní dotykový senzor v rukojeti spolu s pohybovým senzorem zajišťují, že se snímač okamžitě přepne z prezentačního režimu do ručního, jakmile jej vezmete do ruky. Model DS9908R dokáže RFID štítky nejen číst, ale také do nich zapisovat. DS9908 - kabelový hybridní snímač, 1D/2D, SR, USB KIT, RFID 865-868 MHz, černý
Zebra DS9908 - kabelový hybridní snímač, 1D/2D, SR, USB KIT, RFID 865-868 MHz, černý
ico ARTIKL: ZEB-DS9908R-USB
Dostupnost: Obvykle 20 dní

Záruka (měsíců): 36

23 410,-  bez DPH
28 326,1 s DPH

Obsah balení: Snímač, USB kabel
Hmotnost: 0.5kg
Snadno přečtete i znečištěné, vybledlé a problematické čárové kódy špatné kvality ze vzdálenosti až 62 cm během několika sekund, stejně tak i z displeje telefonu, a to díky integrovanému snímači s vysokým rozlišením a technologii Zebra "PRZM".
 
Kromě klasických 1D a 2D čárových kódů podporuje DS9908 také čárové kódy založené na technologii vodoznaku Digimarc. Tyto čárové kódy jsou pro lidské oko neviditelné a jsou rozprostřeny po celém obalu výrobku. Není třeba výrobek otáčet, protože DS9908 dokáže přečíst čárový kód v libovolném směru. Uživatelé mohou snímat více čárových kódů jediným stiskem spouště pomocí funkce Multi-Code Data Formatting (MDF), nebo vybrat jeden preferovaný čárový kód. Díky bezplatnému vzdálenému softwaru Zebra "SMS" (Scanner Management Service) můžete zařízení DS9908 a mnoho dalších modelů spravovat a konfigurovat po celém světě z počítače, chytrého telefonu nebo tabletu.
 
Modely DS9908R s RFID využijí prodejny, které mají zboží označené RFID tagy pro rychlejší zpracování nového či vráceného zboží. Díky RFID získáte rychlejší kontrolu, stejně jako viditelnost zásob v reálném čase potřebnou pro včasné doplnění skladu. A díky bezplatnému vestavěnému softwaru pro převod dat RFID můžete číst tagy RFID bez nutnosti úpravy stávající pokladní aplikace.
 
Klíčové vlastnosti:
 • bezprecedentní výkon čtení díky exkluzivní Zebra PRZM technologii
 • hybridní zpracování umožňující snadný přechod mezi hands-free a prezentačním módem
 • funkce ScanSpeed Analytics pro identifikaci špatného kódu
 • aplikace 123Scan, Scanner Management Service (SMS), Scanner SDK, DataCapture DNA
logo