Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. RFID a NFC
 2. Čtečky RFID a NFC

Zebra Logo

FXR90 Ultraodolná čtečka UHF RFID, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6, 4 externí porty, 800MHz & 900MHz

Ultraodolná UHF RFID čtečka FXR90 od společnosti Zebra Technologies poskytuje maximální spolehlivost, vynikající výkon a vysokou přesnost čtení v nejnáročnějších prostředích. S průmyslovým krytím IP65/IP67 a rozšířeným provozním teplotním rozsahem poskytují bezkonkurenční konektivitu a výkon i v extrémních podmínkách. Rychlost čtení více než 1 300 tagů za sekundu umožňuje sledování a získávání dat v reálném čase. FXR90 Ultraodolná čtečka UHF RFID, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6, 4 externí porty, 800MHz & 900MHz
Zebra FXR90 Ultraodolná čtečka UHF RFID, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6, 4 externí porty, 800MHz & 900MHz
NOVINKA
ico ARTIKL: ZEB-FXR90-4RFID-EBW
Dostupnost: Obvykle 25 dní

Záruka (měsíců): 12

57 634,-  bez DPH
69 737,1 s DPH

Obsah balení: RFID čtečka
Hmotnost: 3.1kg
Vzhledem k tomu, že stále více průmyslových odvětví volí pro sledování majetku pevnou infrastrukturu RFID, potřebujete čtečku navrženou tak, aby mohla fungovat kdekoli, i v těch nejnáročnějších podmínkách, jako jsou ty v dopravě/logistice, skladech a výrobních podnicích. Čtečky musí odolávat vlhkosti, nečistotám a zároveň pracovat v širokém rozsahu teplot. Čtečky FXR90 jsou navrženy s ohledem na extrémní podmínky, jak uvnitř, tak venku. Jsou vybaveny dvojitým průmyslovým krytím IP65 a IP67, což zajišťuje jejich spolehlivý provoz.
 
Pomocí nástroje IoT Connector můžete jednoduše a konzistentně shromažďovat data z okrajových zařízení s podporou cloudu. Získané informace a poznatky můžete využít k rozhodování v reálném čase.
 
Díky více možnostem napájení čtečky máte možnost vybrat si ty, které odpovídají vašim potřebám a podmínkám. Od zdroje AC/DC s krytím IP67 pro napájení ve vlhkém a prašném prostředí uvnitř i venku, přes zdroj DC/DC s krytím IP67 pro napájení z vozidla, až po standardní nekrytý zdroj pro napájení z vozidla. Vnitřní zdroj střídavého/stejnosměrného proudu, je váš provozní rozsah širší než kdykoli předtím. A díky možnosti přímého připojení k elektrickému panelu nebo baterii vozidla můžete čtečku napájet přímo ze zdroje. Další možností je PoE/PoE+ pro ještě jednodušší napájení.
 
Klíčové vlastnosti:
 • širší rozsah provozních teplot pro použití i v chladírenském řetězci (-40°C až 65°C)
 • vyšší rychlost čtení - až 1 300 tagů za sekundu
 • snadné připojení k sítím pomocí Wi-Fi 6
 • bezdrátové připojení mobilních zařízení ke čtečce přes Bluetooth
 • konektor IoT pro poskytování dat pomocí moderních, zabezpečených protokolů
 • všestranné možnosti napájení
 • flexibilní možnosti montáže pro různá prostředí
 • krytí IP65/IP67 včetně utěsněných konektorů M12
 • snadná správa a konfigurace
 
 
logo