Novinky Promo akce2
logo CODEWARE

Tvorba a tisk logistických etiket pro vážené potraviny

S naším týmem jsme pro vás připravili ukázku realizace v provozu. Na níže popisované řešení se můžete podívat na tomto odkaze:

https://www.youtube.com/watch?v=7aoFikZ9wjc?campaign=blog-reseni-maloobchod-tiskarny

Popisované řešení je nasazeno pro vážení sýrů, ale stejná logika se samozřejmě dá použít i na jiné vážené potraviny nebo na nepotravinové zboží.

Naše řešení se zaměřilo na maximální jednoduchost. Proto společnost CODEWARE® vybrala k řešení taková zařízení, která pro uživatele znamenají pouze stisknout tlačítko nebo ikonku na dotykové obrazovce.

Sestava zařízení:
K váze je připojený počítač s dotykovou obrazovkou (může být i kasa), tiskárna čárových kódů.
V našem případě byla použita tiskárna TSC ME-240

https://eshop.codeware.cz/items/TSC-ME-240-REPRE/tsc-me240-me340-prumyslova-tiskarna-carovych-kodu.html?campaign=blog-reseni-maloobchod-tiskarny

TSC ME340 LCD Průmyslová tiskárna čárových kódů

Software:
Bartender (Seagull©) a Software pro komunikaci s váhou a obsluhu (CODEWARE ©)

https://eshop.codeware.cz/items/BT2016-REPRE/seagull-bartender2016-software-pro-tisk-carovych-kodu.html?campaign=blog-reseni-maloobchod-tiskarny

Seagull BarTender Automation 2016 - pro 15 tiskáren

Po položení potraviny na váhu váha ihned vytiskne štítek s čárovým kódem konkrétního produktu. V případě, že je naváženo množství, které je možné zabalit do kartonu, stiskne obsluha tlačítko na obrazovce dotykového počítače „KARTON“ a tím se automaticky vytiskne samolepící etiketa na kartonové balení (součet váhy balíčků v kartonu). Obsluha vytvoří více kartonů a k expedici poskládá kartony do paletové jednotky. Stiskem tlačítka „PALETA“  se vytiskne paletová samolepící etiketa a nalepí na paletu (součet váhy kartonů). Potravina je tak navážená a připravena k distribuci.

V systému se dá kdykoliv vytisknout souhrnná etiketa, kde je sečtena váha předem naváženého zboží, ale primárně se tlačítko používá pro report produkce za celý den.

Vzhled samolepící etikety se dá libovolně upravovat v programu Bartender. Pro tyto účely je vhodná licence Bartender Automation. Úpravy a nastavení jsou na pozadí aplikace, pro obsluhu jsou určena jednoznačná tlačítka doplněná obrázky.

logo
+420 222 562 444
+420 737 274 952
codeware@codeware.cz
IČO: 61061395, DIČ: CZ61061395
Kamenná prodejna
Po - Pá: 8:30 - 17:00
Doprava a platba
Velký výběr skladem
Nabídka pro firmy
Získejte výhody
Zákaznická zóna
Kompletní správa účtu