Objednávky přes telefon nebo na eshopu fungují bez omezení, rádi Vám zboží zašleme dopravní službou. Prodejna otevřena pouze pro vyzvednutí zboží, schůzky a osobní konzultace jsou do odvolání zrušené.

Automatické naskladnění z výroby po přejezdu paletovým vozíkem

V mnoha případech zůstává vyrobené zboží v jistém "meziskladu", kterým se řeší postupná evidence zboží z výroby na prodejní sklad.

Na níže popisované řešení se můžete podívat na tomto odkaze:
https://www.youtube.com/watch?v=7fomKx-_v-4&feature=youtu.be
 

Společnost CODEWARE vyřešila jedním průjezdem paletového vozíku v podstatě dva úkony.

Prvním úkonem je kontrola evidence vyrobeného zboží. Vyrobené zboží se naloží na paletový vozík a sejmutím kódu z výrobního listu se porovná evidence z ukončené výroby s evidencí zboží na paletě.

V případě souhlasu se skladníkovi rozsvítí zelené světlo, které je důkazem souhlasné evidence a současně pokynem k otevření brány skladu.

V případě, že evidence je v pořádku, sejmutím kódu dochází také k naskladnění na sklad hotových výrobků a přímo fyzické naskladnění. Otevře se brána skladu a skladník paletovým vozíkem umístí produkt do regálu skladu hotových produktů.

 

V projektu jsou důležité dva momenty a to:

1. Jasná signalizace a tedy jasný doklad toho, že evidence z výroby souhlasí s nákladem na paletovém vozíku po sejmutí čárového kódu.

2. Automatické naskladnění do ERP systému - v tomto případě QI - po načtení čárového kódu.

Řešením společnost CODEWARE pomohla ve výrobě svítidel minimalizovat chyby z výroby a současně úkon souhlasu (načtení nového kódu) využila k automatickému naskladnění zboží na paletě do informačního systému QI (jak je ukázáno na obrázku níže).

             

 

 

logo
+420 222 562 444
+420 737 274 952
codeware@codeware.cz
CODEWARE, s.r.o.
Jaromírova 484/37
120 00 Praha 2 - Nusle
IČ: 61061395, DIČ: CZ61061395

Otevírací doba Po - Pá: 8:30 - 17:00