Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Kontakty

Mobile Store v Coloseum Restaurants

Zajištění skladových pohybů pomocí softwarového balíčku Mobile Store a terminálů CipherLAB CP30

V jedenácti provozovnách společnosti Coloseum Restaurants byl úspěšně nasazen softwarový balíček Mobile Store - systém pro skladové hospodářství, který automatizuje řízení skladu na bázi čárového kódu. Mobile Store zajišťuje zaznamenání jakéhokoli pohybu zboží ve skladech (příjem, výdej, převod, inventury, apod.), následně se takto zpracovaná evidence zboží promítne do ERP systému klienta.

První čás implementace proběhla v centrálním skladu a na provozovně Pizza Coloseum Na Poříčí lednu 2013, následovaly další provozovny: Koruna, Palác Myslbek, Zlatý Anděl, Legerova, Budějovická, Průhonice, Národní a Nová Karolina.

Nasazený systém sběru dat je v režimu off-line, bez nutnosti připojení k síti klienta. O synchronizaci dat mezi přenosnými terminály CipherLAB CP30 a ERP systémem se stará aplikace instalovaná v počítači, který je připojený do sítě LAN. Aplikace po detekci připojení přenosného terminálu k danému PC přenese ze zařízení ukončené podklady pro jednotlivé skladové doklady/operace a v terminálu zaktualizuje číselníky skladů, zákazníků a zboží.

Bezpečnost dat a možnost dohledání uživatele, který vytvořil daný doklad je zajištěna zadáním jména a hesla při spuštění Mobile Store v terminálu. Ovládání aplikace usnadňuje dobře čitelný dotykový displej o velikosti 3.2", svižnost a přesnost zajišťuje rychlý procesor, dostatek paměti a integrovaný modul laserové čtečky.

Po přihlášení obsluhy a zahájení nového dokladu načte uživatel kód zboží (je podporováno vyhledávání podle více kódů patřících stejnému typu zboží), na displeji se pro kontrolu zobrazí název položky a je možné zadat počet kusů. Potvrzením počtu umožní aplikace Mobile Store vyhledání další položky, nebo ukončení dokladu. Obsah rozpracovaného dokladu je možné libovolně procházet a editovat jednotlivé řádky (úprava počtů, přidávání a mazaní položek...).

Po ukončení dokladu uživatelem se v paměti přístroje vytvoří soubor s obsahem daného dokladu, který se po vložení do kolíbky pomocí importní sestavy aplikace MS_Dispečer.NET přenese do PC, zkonvertuje do finální podoby a je k dispozici pro zpracování skladovým systémem klienta.

logo