Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Tiskárny etiket
  2. Průmyslové

TSC Logo

MH241T Průmyslová tiskárna čárových kódů s dotykovou LCD, 203 dpi, 14 ips

Řada MH241 je tradiční průmyslová tiskárna čárových kódů TSC postavená na odkazu řady MH240. Přináší nové funkce, špičkovou kvalitu tisku, rychlý výkon a intuitivní barevný dotykový displej. To vše za výjimečně nízkou cenu! Tiskárny řady MH241 jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří se zajímají o upgrade nebo výměnu svých starších modelů tiskáren TSC. MH241T Průmyslová tiskárna čárových kódů s dotykovou LCD, 203 dpi, 14 ips
TSC MH241T Průmyslová tiskárna čárových kódů s dotykovou LCD, 203 dpi, 14 ips
ico ARTIKL: TSC-MH241T
Dostupnost: 7 ks Termíny doručení

Záruka (měsíců): 24

23 560,-  bez DPH
28 507,6 s DPH


Hmotnost: 15.7kg
Seznamte se s průmyslovými tiskárnami řady MH s možnostmi vzdálené správy tiskárny
 
Mezi novinky patří vylepšená bezdrátová komunikace, vylepšená kompatibilita se softwarem pro vzdálenou správu tiskáren SOTI Connect a monitorování tiskových hlav v reálném čase, aby se zjistily poruchy dříve, než by mohly způsobit potíže svým uživatelům.
 
Řada MH byla jednou z hlavních rodin tiskáren, které obdržely tyto vysoce výkonné upgrady a také několik nových modelů své řady.
 
Nová řada MH se skládá z pěti modelů dostupných v různých konfiguracích 4palcových a 6palcových tiskáren štítků. Modely průmyslových tiskáren řady MH s úhlopříčkou 4 palce zahrnují MH241T s rozlišením 203 dpi, MH341T s rozlišením 300 dpi a MH641T s rozlišením 600 dpi. 6palcová řada MH se skládá z MH261T s rozlišením 203 dpi a MH361T s 300 dpi. Modely jsou k dispozici s 4,3palcovým barevným dotykovým LCD displejem, kapacitou role 600 metrů a 4palcové verze mají také možnost interního převíjení na celou roli.
 
Tyto průmyslové tiskárny střední třídy jsou konstruovány pro odolnost a výkon - s odolnou kovovou konstrukcí a vynikající kvalitou tisku s rychlostí až 14 palců za sekundu.
 
Tiskárny jsou schopné bezproblémového připojení a jsou podporovány jak Bluetooth 5.0 s certifikací Apple, tak Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac s kombinovaným modulem Bluetooth 4.2, který umožňuje snadnou integraci tiskárny štítků s čárovými kódy do připojené sítě . Jsou také vybaveny portem GPIO (General Purpose Input / Output) pro programování různých aplikací rozhraní tiskárny.
 
Správa tiskových hlav byla také výrazně vylepšena napříč novými modely tiskáren s aktivní kontrolou bodů. Tiskárny mohou v reálném čase kontrolovat body na tiskové hlavě, zachytávat a hlásit jakékoli špatné body a předcházet poruchám tiskové hlavy předem. Uživatelsky přívětivý pokrok byl také proveden v mechanismech tiskových hlav na těchto tiskárnách pro snadnou výměnu tiskové hlavy a válce bez použití nástrojů.
 
Tiskárny řady MH jsou vybaveny sofistikovanou funkcí TSC Sense Care podporovanou vzdálenou správou tiskáren SOTI Connect a TSC Console, která monitoruje stav tiskárny a vydává varovné zprávy, aby zajistila maximální produktivitu a zabránila prostojům.
 
Klíčové vlastnosti:
  • Vysoce adaptabilní na různá média
  • Skvělý uživatelský zážitek
  • Dynamická vzdálená správa tiskárny
  • Sofistikovaná péče o hlavu tiskárny
  • ENERGY STAR®
  • Součástí modelů MH241P-MH341P-MH641P je interní navíječ
 
 
logo