Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Mobilní terminály
  2. Přenosné terminály a počítače
  3. Bez klávesnice

Zebra Logo

Odolný terminál TC53 - 2D Imager (SE4720), BT, WI-Fi, NFC, 4GB/64GB, kamera, Android, GMS

Generace mobilních terminálů TC53/TC58 přináší nové možnosti do světa mobility. Nový hardware mění definici mobilního výpočetního výkonu. Nová řešení a senzorové technologie definují nový svět možností. Nejnovější bezdrátové technologie poskytují pracovníkům rychlejší a spolehlivější přístup k informacím. Špičková 6“ obrazovka umožňuje pracovníkům vidět více, dělat více a méně rolovat obraz. Nástroje Mobility DNA poskytují vestavěnou výhodu, maximalizují produktivitu uživatelů a zároveň minimalizují složitost IT během celého životního cyklu zařízení. Díky novým výrobním technologiím jsou TC53 a TC58 lehčí - a přesto ještě odolnější. Odolný terminál TC53 - 2D Imager (SE4720), BT, WI-Fi, NFC, 4GB/64GB, kamera, Android, GMS
Zebra Odolný terminál TC53 - 2D Imager (SE4720), BT, WI-Fi, NFC, 4GB/64GB, kamera, Android, GMS
ico ARTIKL: ZEB-TC53-WLAN
Dostupnost: Obvykle 20 dní

Záruka (měsíců): 12

39 646,-  bez DPH
47 971,7 s DPH

Obsah balení: Terminál, Baterie
Hmotnost: 0.249kg
Mobilní terminály Zebra TC53/TC58 jsou navrženy tak, aby toho dokázaly ještě více. Výsledek? Nová generace sběru dat. Nová úroveň provozní efektivity. A nová úroveň produktivity pracovní síly.
 
Mobilní počítače Zebra TC53/TC58 potěší pracovníky operačním systémem Android s podporou systému Android až do verze 14, vysoce kvalitními bezdrátovými technologiemi (Wi-Fi 6E a 5G). Díky 6" dotykovému displeji s rozlišením Full HD 600 nits a sklu Gorilla Glass 5 se snadno ovládají. Také nabízejí komplexní softwarové technologie - Edge-to-edge zajišťuje lepší tok informací s menším počtem posouvání.
 
Rozsah funkcí softwaru pro TC53/TC58 doplňuje výkonný hardware. Osmijádrový procesor Qualcomm 6490, až 8 GB RAM a 128 GB flash paměti, jakož i slot na kartu microSD s kapacitou 2 TB zajišťují rychlý výpočetní výkon. Dlouhou provozní dobu zajišťuje baterie PowerPrecision+ s kapacitou 4 400 mAh nebo volitelná baterie s kapacitou 6 600 mAh.
 
Mobilní počítače navíc skenují téměř všechny 1D/2D čárové kódy nezávisle na vzdálenosti pomocí skenovacího modulu SE4720 pro standardní vzdálenosti skenování nebo pomocí modulu SE55 pro rozšířené vzdálenosti. Pro ještě vyšší výkon se TC53/TC58 spoléhají na nástroje Zebra Mobility DNA a také na rozsáhlý výběr příslušenství. Vybrané modely nově nabízí funkci pro dimenzování balíků.
 
 
Klíčové vlastnosti:
  • Ohromující rychlost - osmijádrový procesor nové generace
  • Nejnovější bezdrátová připojení
  • Špičkový a pokročilý 6" displej
  • Lehčí, tenčí a odolnější design
  • 16MPix inteligentní fotoaparát
  • Senzor Time of Flight pro výpočet rozměrů balíků - u vybraných modelů
  • Komplexní a jednoduchá správa zařízení díky Zebra Enterprise Tools
 
logo