Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Tiskárny etiket
  2. Průmyslové

Honeywell Logo

PD45S Průmyslová tiskárna čárových kódů, 203dpi, 2.36” LCD diplej, ethernet

Průmyslová tiskárna štítků Honeywell PD45/PD45S má odolné kovové tělo a minimum mechanických částí, je tedy vhodná do náročnějších oblastí ve výrobě, logistice, maloobchodě i zdravotnictví. Je vybavena sofistikovanou průmyslovou tiskovou hlavou, která podporuje režimy termotransférového i přímého termálního tisku. Navíc je vybavena výkonným 800MHz procesorem Arm Cortex-A7. PD45S Průmyslová tiskárna čárových kódů, 203dpi, 2.36” LCD diplej, ethernet
Honeywell PD45S Průmyslová tiskárna čárových kódů, 203dpi, 2.36” LCD diplej, ethernet
DOPORUČUJEME
ico ARTIKL: HON-PD45S-200C-E
Dostupnost: Skladem u dodavatele Termíny doručení

Záruka (měsíců): 12

17 376,-  bez DPH
21 025,0 s DPH

Obsah balení: Tiskárna
Hmotnost: 9.25kg
Tiskárna PD45/PD45S nabízí uživatelsky přívětivé funkce pro snadný a kvalitní tisk. Patentovaná technologie duálního polohovacího senzoru společnosti Honeywell podporuje funkci dynamického polohování, která zajišťuje minimální výšku štítku 5 mm a přesnost vertikální polohy 0,5 mm (PD45S) a 0,75 mm (PD45).
Dvě sady nastavitelných přítlačných lišt a dvojitá vodítka médií zajišťují přesné podávání papíru a pomáhají zabránit pomačkání pásky a znečištění tisku. Pro zvýšení uživatelského komfortu je tiskárna PD45S verze F vybavena 3,5" plně dotykovým barevným displejem LCD, verze C je vybavena 2,36" barevným LCD displejem s ovládacími tlačítky a tiskárna PD45 B má pouze tlačítko LED Feed. Díky velmi ergonomickému designu lze tiskovou hlavu snadno vyčistit a vyměnit. Přední snímač, který zajišťuje přesný tisk, lze také snadno vyjmout a usnadnit tak čištění a výměnu gumového válce.
 
Klíčové vlastnosti:
  • Robustní a odolná konstrukce, velké boční skleněné okno
  • Vynikající výkon
  • Snadná obsluha
  • Patentovaný duální senzor
  • Technologie polohování - Calibration-free
  • Operational Intelligence Ready
  • One-key installation - snadná instalace ovladačů a konfigurace Windows
 
Představení tiskárny PD45:
 
 
 
 
 
logo