Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
 1. Mobilní terminály
 2. Přenosné terminály a počítače
 1. Mobilní terminály
 2. Přenosné terminály a počítače
 3. Bez klávesnice

CipherLab Logo

RS36: Odolný Smartphone, 4G RAM, 2D, LTE, GMS, Android 12

Přenosný dotykový počítač CipherLab RS36 je nástupcem velmi úspěšného modelu RS35. Terminál RS36 je vybaven výkonným procesorem, 16 MPix fotoaparátem, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, OCR čtením, čitelným displejem i na přímém slunečním světle. Pracovníkovi jsou k dispozici integrované snímače čárových kódů, 2D kódů, HF RFID i NFC, Hot-swap (výměna baterie za běhu), intuitivní dotykové ovládání a robustní síťové připojení. To vše v odolném těle s hodnotou průmyslového krytí až IP68. RS36: Odolný Smartphone, 4G RAM, 2D, LTE, GMS, Android 12
CipherLab RS36: Odolný Smartphone, 4G RAM, 2D, LTE, GMS, Android 12
ico ARTIKL: CI-RS36-2DZ-G124
Dostupnost: Skladem u dodavatele Termíny doručení

Záruka (měsíců): 12

19 496,-  bez DPH
23 590,2 s DPH

Obsah balení: Terminál, Baterie, Tištěná krátká příručka
Hmotnost: 0.65kg
Mobilní terminál RS36 poskytuje spolehlivý výkon pro náročné operace. Je vybaven výkonným procesorem Qualcomm s osmi jádry, který zaručuje vysokou rychlost, zlepšený výkon aplikací a sníženou spotřebu baterie. Dalšími přednostmi je velký 5,5" displej s vysokým jasem, který lze snadno ovládat i v rukavicích nebo stylusem. RS36 nabízí bezproblémové připojení uvnitř i vně vašich zařízení. Díky Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 a 4G LTE technologiím budete mít rychlé a spolehlivé připojení k síti kdykoli a kdekoli. Terminál je navržen tak, aby vydržel i v náročných podmínkách. S jeho robustním designem a certifikacemi odolnosti proti pádům, vodě a prachu (IP65 a IP68) se nemusíte obávat poškození zařízení. Můžete se spolehnout na jeho výkon, i když jste v prašném prostředí či venku za deště.
 
Mezi univerzální možnosti čtečky CipherLab RS36 patří skenování všech čárových kódů, 2D kódů včetně QR, či využití bezkontaktní technologie NFC. RS36 lze také vybavit nástavcem pro UHF RFID s vysokou rychlostí čtení přes 900 tagů za sekundu. Vestavěný snímač dokáže číst čárové kódy i za špatných světelných podmínek. Terminál je vybaven softwarem pro čtení OCR. Umožňuje přímé čtení znaků na produktech či balících, což usnadňuje rychlé a přesné čtení jmen, adres a dalších informací. Tím se eliminují chyby při psaní a zjednodušují se úkoly. Nechybí ani oblíbená funkce hot-swap, kdy lze vybitou baterii jednoduše nahradit plně nabitou, a to bez přerušení právě otevřených aplikací. Je vybaven systémem Android 12, Google Mobile Service (GMS) a certifikací Android Enterprise Recommended (AER), která vám zajišťuje plné využití aplikací Google a konzistentní uživatelské prostředí.
 
Hlavní vlastnosti odolného smartphone CipherLab RS36:
 • zpevněná konstrukce s indexem průmyslového krytí IP68
 • výkonný procesor Qualcomm 4290 Octa-core 2 GHz
 • silná bezdrátová konektivita: WiFi 6 & Bluetooth 5.1 & LTE & GPS
 • vestavěné snímače 2D & QR kódů, HF RFID & NFC
 • verze 2D snímače SE5500 s dlouhým dosahem čtení (až 20 metrů)
 • OCR software pro přímé čtení znaků
 • vlastnost hot-swap pro výměnu baterie
 • certifikace Goggle Android Enterprise Recommended (AER) 
 
Propagační video:
logo