Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Mobilní terminály
  2. Přenosné terminály a počítače
  3. Bez klávesnice

CipherLab Logo

RS35: Odolný Smartphone, 4G RAM, 2D, LTE, GMS, Android 11, USB kit

CipherLab RS35 je přístroj, který přináší funkce průmyslové třídy prostřednictvím kapesního chytrého smartphonu s robustní konstrukcí a poskytuje vašemu podniku a zaměstnancům lepší a efektivnější řešení pro plnění každodenních úkolů. Pracovníkovi jsou k dispozici integrované snímače čárových kódů, 2D kódů, HF RFID i NFC, Hot-swap (výměna baterie za běhu), výkonný procesor, intuitivní dotykové ovládání a robustní síťové připojení. RS35: Odolný Smartphone, 4G RAM, 2D, LTE, GMS, Android 11, USB kit
CipherLab RS35: Odolný Smartphone, 4G RAM, 2D, LTE, GMS, Android 11, USB kit
VÝPRODEJ
ico ARTIKL: CI-RS35-2DZ1-G114U
Dostupnost: 20 ks Termíny doručení

Záruka (měsíců): 12

15 860,-  bez DPH
19 190,6 s DPH

Obsah balení: Baterie, Komunikační a nabíjecí kabel USB, Zdroj energie, Terminál, Tištěná krátká příručka
Hmotnost: 0.77kg
RS35 také zajišťuje bezproblémovou komunikaci ve skladu s jedním z nejspolehlivějších Wi-Fi přenosů na trhu. Rychlý roaming a GPS/AGPS navíc umožňují přesnou navigaci a plánování tras, které mohou plně optimalizovat pracovní činnost. RS35 se pyšní svým designem zaměřeným na uživatele, díky němuž se zkracuje proces učení na minimum. Velká obrazovka s úhlopříčkou 5,5 palců také usnadňuje a usnadňuje prohlížení informací. Svými univerzálními funkcemi poskytne RS35 vaší firmě očividnou konkurenční výhodu - vaši mobilní pracovníci snadněji vykonají více práce za kratší dobu.
 
Mezi univerzální možnosti čtečky CipherLab RS35 patří skenování všech čárových kódů, 2D kódů včetně QR, čtení i zápis HF RFID a využití bezkontaktní technologie NFC. Vestavěný snímač dokáže číst čárové kódy i za špatných světelných podmínek. Navíc RS35 přichází s funkcí hot-swap, kdy lze vybitou baterii jednoduše nahradit plně nabitou, a to bez přerušení právě otevřených aplikací. Je vybaven systémem Android 10, Google Mobile Service (GMS) a certifikací Android Enterprise Recommended (AER), která vám zajišťuje plné využití aplikací Google a konzistentní uživatelské prostředí.
 
Hlavní vlastnosti odolného smartphone CipherLab RS35
 
Propagační video:
 
logo