Novinky Promo akce1
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Ruční
  1. Čtečky čárových, 2D a QR kódů
  2. Ruční
  3. Kabelové

CipherLab Logo

1000 - ruční CCD čtečka čárových kódů, USB, černá

CCD čtečka čárových kódů. U typu RS232 zvolte, zda potřebujete +5V zdroj. 1000 - ruční CCD čtečka čárových kódů, USB, černá
CipherLab 1000 - ruční CCD čtečka čárových kódů, USB, černá
ico ARTIKL: A1000-UHB
Dostupnost: Na cestě Termíny doručení

Záruka (měsíců): 48

1 818,-  bez DPH
2 199,8 s DPH

Obsah balení: CD-ROM, Snímač
Hmotnost: 0.4kg
Ruční čtečky čárových kódů CipherLab CCD-1000 umožňují naprogramovat formát dat, to skýtá možnosti pro individuální řešení, které je možné jej použít v různých systémových platformách. Cena CCD snímače čárových kódů je vzhledem k vysoké kvalitě velmi nízká. CCD-1000 má kabel umístněný v horní polovině plochy, což zabraňuje tvorbě vysokých tlaků na kabel. Tato skutečnost prodlužuje životnost kabelů. Gumový kryt z PVC a jeho hloubka vsazení zabrání poškození skla, který chrání CCD diody. Má pevnou konstrukci, spouštěcí tlačítko je umístněno v poloze prostředníku, což je pro snímání velmi pohodlné. Snímač je schopný číst čárové kódy až do vzdálenosti 40 cm. Čtečky CCD-1000A mají možnost nastavení české plnohodnotné klávesnice. 
 
Referenční instalace: úřady Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (celkem 12 tisíc kusů)
 
Jako nadstandardní podporu zákazníkům poskytuje Cipherlab možnost konfigurace snímače nejen pomocí tištěné nastavovací příručky, ale i pomocí internetového rozhraní.
 
 
 
logo