Novinky Promo akce2
logo CODEWARE
Domů Potisk etiket a karet Řešení Blog Servisní středisko
  1. Software
  1. Software
  2. Pro mobilní terminály

Codeware Logo

Terminal Architect Mobile: Aplikace provádějící schémata vytvořená TA Editorem na mobilním zařízení

Programování odzvonilo. Terminal Architect ho obstará za vás! Je to program určený k tvorbě aplikačních schémat pro PC a mobilní terminály podobným způsobem, jako když něco stavíte z lega. Terminal Architect aspiruje na to být součástí povinné výbavy každé firmy, která používá pro sběr dat mobilní terminály s vestavěným snímačem kódů. TERMINAL-ARCHITECT-MOBILE je aplikace určená k provádění schémat vytvořených Terminál Architect Editorem na mobilních terminálech. Terminal Architect Mobile: Aplikace provádějící schémata vytvořená TA Editorem na mobilním zařízení
Codeware Terminal Architect Mobile: Aplikace provádějící schémata vytvořená TA Editorem na mobilním zařízení
ico ARTIKL: TERMINAL-ARCHITECT-M
Dostupnost: Skladem

Záruka (měsíců): 24

3 899,-  bez DPH
4 717,8 s DPH


Hmotnost: 0kg
Terminal Architect poskytuje svobodu
Jednou z hlavních předností, na které software sází, je fakt, že vás neomezuje nutnost zaplatit drahé programátorské hodiny. Nebudete se tedy muset obávat, že se vám vytvoření opravdu všestranného schématu s mnoha funkcemi a oblastmi použití prodraží. Díky programu Terminal Architect bude jen a jen na vás, kolik funkcí bude váš mobilní terminál mít a jakým způsobem bude své úkoly vykonávat. Mezi základní nastavitelné funkce pak patří kupříkladu operace s interaktivními formuláři, odesílání dat, výběr souboru z disku nebo obsluha USB připojení, nicméně celkově budete mít na výběr z více jak padesáti funkcí.
 
 
Složení a funkčnost jednotlivých objektů byla vybírána na základě zkušeností s potřebami zákazníků ze zakázek realizovaných v předchozích letech. Tím se Terminal Architect liší od ostatních softwarů. Nevznikl s tím, že by měl ambici zákazníkům vnutit nějaký způsob nastavení nebo používání typu „jestli chceš tohle, tak musíš udělat tohle“. Díky tomu, že za ty roky víme naprosto přesně, co zákazník od terminálu očekává a potřebuje, se naopak jedná o pomocníka, který vám poskytne volnost a flexibilitu. Pomocí několika kliknutí můžete nastavit prakticky cokoliv. Je jen na vás, jestli ze strachu z chybování zaměstnanců funkce terminálu okleštíte, nebo jestli se vám naopak líbí představa všestrannosti a ze svých skladníků uděláte chodící odesílatele všech dat, které vám svou prací mohou poskytnout.
 
Terminal Architect nevyžaduje programátorské vzdělání
Obrovskou výhodou softwaru je fakt, že ho dokáže obsloužit i laik, který se v oboru programování příliš nepohybuje. Právě krok programování funkcí Terminal Architect obchází a tím svému majiteli šetří čas i peníze. Na něm je pak vlastně jen výběr funkcí, ze kterých svou aplikaci postaví. Ve výsledku pak aplikace vypadá jako řetězec z kostiček, které jsou mezi sebou pospojované linkou. Ta značí, jaký typ komunikace nebo procesu mezi jednotlivými články řetězce probíhá.
 
 
  • Editor umožňuje tvorbu libovolného počtu sad schémat, z nichž každá sada může obsahovat libovolné množství aplikačních schémat typu Časovač, Odeslání dat na TCP/IP server, Zpráva, atd.
  • Ve schématech je možné využít více než šedesát různých typů objektů určených pro provedení určité operace (načtení dat z databáze, zápis do TXT/CSV/XLS/souboru, zobrazení uživatelského menu nebo formuláře, zápis do sériového portu,atd), které je možné mezi sebou libovolně propojovat a tvořit funkčnost schématu.
  • K dispozici je několik typů zahajovacích objektů, které určují způsob zpracování schématu (aplikace, časovač, TCP/IP server, atd).
  • Aplikace je schopná využít více než sedmdesát objektů s různou funkčností (čtení ze souboru, zápis do databáze, tisk, zobrazení číselníku, atd).
  • Schémata jsou určena pro operační systém Windows XP/Vista/7/8.x/10 a pro zařízení se systémem Windows CE a Windows Mobile.
 
Tvůrci programu také pro koncového zákazníka vytvořili přehledný manuál, který vás provede celým systémem tvorby schémat krok po kroku a obsahuje detailní popis všech „kostiček“, funkcí a nastavitelných parametrů, takže i laik, nepolíbený vnitřním světem terminálů, může po jeho přečtení program Terminal Architect efektivně využívat.
 
Jednorázová investice, která se vyplatí
Samotný autor Martin Pivoňka říká, že čas strávený u jeho softwaru se rovná maximálně polovině času, který by jako zkušený programátor, který ví co a jak, strávil u vlastního programování schématu: „Práci, kterou bych normálně dělal přibližně dva pracovní dny, mám s Terminal Architectem hotovou za jedno odpoledne.“
logo